kabaret

FESTIWAL 321 IMPRO-występy grup (sobota),

kabaret

FESTIWAL 321 IMPRO-występy grup (sobota),

FESTIWAL 321 IMPRO-występy grup (sobota), - Bilety na kabaret

IMPRO ODJAZD – STACJA PARNO I DUSZNO

IX edycja festiwalu będzie niczym Lokomotywa Impro wjeżdżająca na poszczególne stacje i miejmy nadzieję będzie wielu chętnych aby przejechać się Impro pociągiem.

Lokomotywa ruszy ze stacji „Parno i duszno”, na której zobaczymy 3 wspaniałe duety improwizatorów. Podróżować po peronach impro będą : SĄSIEDZI, DWAJ PANOWIE oraz NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI.

SOBOTA 12.10

17.00-19.30 STACJA PARNO I DUSZNO / BILET 20 ZŁ w przedsprzedaży do 15 września

SĄSIEDZI

Sąsiada, tak jak rodziny, niestety się nie wybiera. Często przypadek decyduje o tym gdzie zamieszkamy i z kim sąsiadujemy. I tu zaczynają się schody! Nawet jeśli mieszkamy na tym samym piętrze – to chwilami ciężko żyć razem, a osobno jeszcze gorzej! Zatem chcąc nie chcą miedzy sąsiadami powstaje NIETUZINKOWA RELACJA. Ten przedziwny związek dwóch niby sobie obcych, a jednak bliskich osób, charakteryzują złośliwości, zazdrość, a czasem małe wojny… ale też przywiązanie, wspieranie dobrym słowem lub radą w potrzebie, a nawet specyficzny rodzaj miłości (sic). Wojtek Medyński i Jasiek Aleksandrowicz- Krasko przedstawią Wam w kilku dwuosobowych scenach, bardziej lub mniej spotykane relacje sąsiedzkie, które złożą się na jedno w 100% improwizowane show. Oczywiście publiczność będzie miała wpływ na całą fabułę tego premierowego i eksperymentalnego przedstawienia. Zatem, czy będą to dwaj zgryźliwi tetrycy jak Cześnik i Rejent lub Kargul i Pawlak, a może mistrzowie intelektu jak Pat i Mat… zdecydujecie WY!

DWAJ PANOWIE

Dwaj Panowie to dwóch wrocławskich improwizatorów związanych z Teatrem Improwizacji Improkracja oraz Akademią Improwizacji. Ich spektakle to improwizowane komedie, które są nacechowane gęstymi relacjami postaci, dawką dobrego humoru i zaskakującymi sytuacjami.

NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI

Co czujesz, gdy widzisz dwoje ludzi, między którymi uczucie jest tak silne, że nie możesz oderwać od nich wzroku? Zazdrościsz? Uśmiechasz się zarażony dobrą energią ich relacji? Nora i Zając. Z jednej strony bezczelni, z drugiej do rany przyłóż. Ona przenikliwa, on dociekliwy. Obserwują wnikliwie życie więc na scenie „grają życiem”. Lubią prawdę. W świecie wodnym byliby delfinami, tak im się wydaje.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje FESTIWAL 321 IMPRO-występy grup (sobota),

Świetnie spędzony czas, miła rozrywka. Polecam.
Bardzo dobra zabawa!

Polecane z kategorii kabaret