Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

kabaret

Fair Play Crew

kabaret

Fair Play Crew

Fair Play Crew - kabaret
Dodaj do ulubionych
Ulubione

...Że niby Logiczne, aby nie torować sobie drogi do profesjonalizmu? Albo może, że wiemy lepiej niż wiemy? Albo, że chodzimy szybciej niż myślimy- lub na odwrót? Albo...?

No właśnie! Na te dość nietypowe (choć z drugiej strony niekoniecznie) i inne pytania dnia codziennego w swoim najnowszym i najbardziej zwariowanym projekcie odpowiedzą chłopaki z Fair Play?ów. Sześciu genialnych performerów: Niecik, Roofi, Marcin, Bzyga, Kruk i Blacha porwą publiczność w szaloną przygodę, aby zbadać nieodkryte obszary ludzkiego umysłu. W krzywym zwierciadle ukażą jeden dzień z życia współczesnego człowieka, gdzie z pozoru zdawałoby się nieistotne chwile oraz konflikty międzyludzkie staną się kanwą do snucia groteskowejopowieści. Proste, codzienne historie w odlotowej interpretacji FPC nie pozostawią widzów obojętnymi. Rozbawią do łez, wzruszą, skłonią do refleksji, zaś lekkość dowcipu w parze z oryginalną choreografią i jej mistrzowskim wykonaniem gwarantują niezapomniane widowisko, po którego obejrzeniu spojrzysz na życie z zupełnie innej perspektywy.

Chłopaki z FPC potrafią wywrócić świat do góry nogami, tym samym wychodząc na prostą, albo na odwrót... A to wszystko w ich autorskim spektaklu, teatrze ciała pełnego przezabawnych i wieloznacznych metafor, po którym już nic nie będzie jak dawniej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Fair Play Crew

Kabaret był wart obejrzenia.Sposób prezentacji, pomysły i kontakt z widownią był super. Czekam na kolejne występy grupy :)
aga 12.03.2016 13:13
SUPER!!! POLECAM !!!!
AGSza 15.02.2016 10:28

Polecane z kategorii kabaret