sport

Festiwal Golf Cup 2019

sport

Festiwal Golf Cup 2019

Festiwal Golf Cup 2019 - Bilety na wydarzenia sportowe

Zapraszamy Państwa do udziału w Turnieju Golfowym „Festival Golf Cup 2019”, który odbędzie się w dniu 27 maja 2019 na gościnnych polach obiektu Sierra Golf Resort w Pętkowicach k. Wejherowa.

To już druga edycja „najweselszego” turnieju golfowego w Polsce łączącego świat rozrywki i kultury ze światem sportu i biznesu. Turniej jest zwieńczeniem festiwalu Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Pomysłodawcą turnieju i jego duszą był śp. Tomek Alber – człowiek orkiestra, producent wielu przedsięwzięć kulturalnych, manager artystów i niezwykle wesoły i kochający ludzi człowiek. Chcemy kontynuować pomysł Tomka jednocześnie pamiętając o Nim. W tym roku uczestnicy turnieju powalczą między innymi o puchar im. Tomka Albera.

W turnieju wezmą udział zaproszeni celebryci, artyści estradowi i gwiazdy sportu. Każda z tych osób zostanie Liderem grupy (flighta), do którego w drodze losowania dołączy 3 uczestników, tak aby skompletować 4 osobowe flighty. Zespoły będą rywalizowały ze sobą na pełnym 18-dołkowym polu. Wynik netto całej drużyny to 1/3 sumy. Pozostałe punkty będą do zdobycia w konkursach "Longest Drive" i "Nearest to the Pin" rozgrywanych na ustalonych dołkach. Opcjonalnie rozegrany zostanie jeszcze konkurs "Hole-in-one".

Po turnieju i emocjach sportowych wszystkich uczestników turnieju zapraszamy na część rozrywkową, bankiet i wiele innych atrakcji.

Zakup niniejszego biletu uprawnia do uczestnictwa w turnieju.
Przygotowaliśmy możliwość zakupu biletów w dwóch wariantach.

Pakiet 1 (cena 450 zł) dla uczestnika grającego w turnieju głównym:
- przerwa kawowa w czasie odprawy oraz "welcome pack" z prezentami
- gra w turnieju głównym (4-osobowy flight)
- lunch na polu golfowym
- wieczorny bankiet z poczęstunkiem
- open bar sponsorski przez cały dzień

Pakiet 2 (cena 250 zł) dla uczestnika / osoby towarzyszącej nie grającej w turnieju głównym:
- przerwa kawowa w czasie odprawy
- akademia golfa dla początkujących
- wieczorny bankiet z poczęstunkiem
- open bar sponsorski (od godz. 16:00)

UWAGA! Pakiety uczestnictwa w turnieju nie zawierają noclegu. W przypadku zainteresowania rezerwacją noclegu po turnieju prosimy o kontakt z działem rezerwacji Sierra Golf Resort. Liczba miejsc noclegowych ograniczona.

Więcej szczegółów na www.scenakulturalna.pl oraz www.sierragolf.pl
W przypadku dodatkowych pytań odnośnie turnieju prosimy o kontakt:
Kamila Pieper
tel. 605050831
email: kamila.pieper@sierragolf.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Festiwal Golf Cup 2019

Super impreza, znakomite towarzystwo celebrytów- kabareciarzy 😁🤣😄👍 podczas gry w golfa. Za rok na pewno powtórzę udział w tak świetnym Festiwalu Golf Club w Sierra.

Polecane z kategorii sport