kabaret

Formacja Chatelet - Retro Boys

kabaret

Formacja Chatelet - Retro Boys

Formacja Chatelet - Retro Boys - Bilety na kabaret

Mieszanka kabaretu, teatru i improwizacji, bez której nie może obyć się żaden spektakl tego zespołu. To spektakl o małych poślizgach i bolesnych upadkach, z których podnoszenie się może być całkiem zabawne. Przekonajcie się sami!

Formacja Chatelet powstała w Krakowie w 1996 roku. Od początku grupa posiada bardzo charakterystyczny i rozpoznawalny styl kabaretowy. Formacja balansuje na granicy kabaretu, teatru i stand-upu. Piotr Bałtroczyk powiedział o Formacji Chatelet, że to „kabaret form niebywałych” i to chyba najlepiej oddaje charakter krakowskiego kabaretu.

Niegrzecznie jest się chwalić, ale my do grzecznych nie należymy :) , dlatego wspomnimy tu mimochodem, że Chatelet jest laureatem nagród na wszystkich liczących się festiwalach kabaretowych i autorem niezliczonych programów telewizyjnych. Formacja zagrała tysiące występów i próżno szukać tak doświadczonych, wszechstronnych i charyzmatycznych artystów kabaretowych.

Od początku w zespole jest jego lider, Adam Małczyk. Razem z nim zespół współtworzą Barbara Tomkowiak i Michał Pałubski.

Przyjdź na Chatelet i śmiej się z sensem!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Formacja Chatelet - Retro Boys

W Jastrzebiej Górze było 11-tu chętnych, Artyści odwołali występ w ostatniej chwili. A ja domagam się zwrotu pieniędzy.

Polecane z kategorii kabaret