kabaret Formacja Chatelet

Formacja Chatelet - "Gołoleć"

kabaret Formacja Chatelet

Formacja Chatelet - "Gołoleć"

Formacja Chatelet - "Gołoleć" - Bilety na kabaret

Formacja Chatelet - niepoprawni optymiści i wieczni buntownicy - ciągle wierzą, że poprzez kabaret zmienią świat i odkryją u ludzi nowe kontynenty świadomości. Najwięcej przyjemności sprawia im dawanie przyjemności [cokolwiek to znaczy]. Formacja powstała nagle w Krakowie... i niech trwa. Niewątpliwie jest to najbardziej przystojny mentalnie kabaret w Polsce - nie wierz innym, którzy twierdzą inaczej. Kochają być na scenie – jako Formacja Chatelet, w różnych konfiguracjach personalnych, istnieją już od grudnia 1996, obecnie działają w składzie: Adam Małczyk, Michał Pałubski oraz Askaniusz Petynka. Jak sami twierdzą jest to skład optymalny, a Chatelet jest przez to w szczytowej formie!

Najnowszy program Formacji Chatelet to zaskoczenia, powiew świeżości i zabawa w profesjonalnym stylu, wypracowanym przez Formację na przestrzeni kilkunastu lat. To mieszanka kabaretu, teatru i improwizacji, bez której nie może obyć się żaden spektakl tego zespołu. „Gołoleć” jest także mrugnięciem oka do widza – celowy błąd słusznie nasuwa różne skojarzenia. To spektakl o małych poślizgach i bolesnych upadkach, z których podnoszenie się może być całkiem zabawne. Codzienne życiowe sytuacje taplają się tu w oparach absurdu. Formacja korzysta z różnych środków – klasyczne skecze i monologi przeplatają dopracowane muzycznie piosenki, a całości charakteru dopełnia zaskakująca scenografia.

"Formacja Chatelet. Oderwij się z nami od rzeczywistości!" - to hasło promujące najnowszy program zespołu. A więc Oderwij się i "Gołoleć"!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Formacja Chatelet - "Gołoleć"

kupiłem bilet i wydrukowałem ....na bilecie data 05.03.2015 więc ruszyłem (ok. 20 km mam do Połczyna)na występ ...a tu NIESPODZIANKA in minus występ jest 07.03.2015 roku ...chyba coś nie tak z serwisem jest skoro bilety są na inną datę niż rzeczywiście występ. Na szczęście dziś tj. -7.03 mam wolne i mogę pojechać inaczej wyrzuciłbym 40 zł za bilet i przejazd autkiem w błoto....mam nadzieję ,,,,,,,,,ze to już się nie powtórzy
tosiek1970 07.03.2015 11:08
Świetnie przygotowany nowy program. Wspaniała zabawa.
Jak zwykle płakałam ze śmiechu, polecam !
Występ bardzo mi się podobał,nie tylko widownia się dobrze bawiła,ale i sami artyści. Był to jeden z najlepszych występów kabaretowych,na których byłam w ostatnim czasie i w stosunkowo rozsądnek cenie. Jeżeli trafi się kolejna okazja to na 100% pójdę nie raz na Formację Chatelet i będę polecać występ tego kabaretu wszystkim.
Bardzo fajny występ, super kontakt z publicznością, nie wiem czy planowo czy nie ale trzy bisy.
Fajnie było zobaczyć nowości i cudownie znów zobaczyć jeden z moich ulubionych kabaretów :) Liczę na to, że przyszłe skecze będą tylko coraz lepsze! ;)
Super!!! Uśmiałam się, że aż szczęka boli...
kabaret super
W ten sposób to facet może mnie doprowadzać do łez
Zabawnie... zabawnie ... zabawnie.. klasa sama w sobie :) Polecam!!!
wszystko ok, dużo dobrej zabawy, połowa wydarzenia to nowe skecze, część starych została troszkę zmieniona - to dobrze
Bardzo polecam. Smiechu co nie miara. Korzystam nie pierwszy raz i za każdym razem jest lepiej niz świetnie. Polcam...
Miło zobaczyć starych znajomych. Trzymają poziom. Ale w programie ogłaszanym jako premiera nie ma miejsca na stare numery, choć to, że "GDDKiA przeprasza, po prostu przeprasza" jakoś ciągle nie traci na aktualności.
super - ten kabaret ma klase
świetna zabawa.

Polecane z kategorii kabaret