kabaret Formacja Chatelet

Formacja Chatelet - Wojna płci

kabaret Formacja Chatelet

Formacja Chatelet - Wojna płci

Formacja Chatelet - Wojna płci - Bilety na kabaret

Formacja Chatelet - niepoprawni optymiści i wieczni buntownicy - ciągle wierzą, że poprzez kabaret zmienią świat i odkryją u ludzi nowe kontynenty świadomości. Najwięcej przyjemności sprawia im dawanie przyjemności (cokolwiek to znaczy). Formacja powstała nagle w Krakowie... i niech trwa. Niewątpliwie jest to najbardziej przystojny mentalnie kabaret w Polsce - nie wierz innym, którzy twierdzą inaczej. Kochają być na scenie - jako Formacja Chatelet, w różnych konfiguracjach personalnych, istnieją już od grudnia 1996, obecnie działają w składzie: Adam Małczyk, Michał Pałubski i Barbara Tomkowiak. Jak sami twierdzą jest to skład optymalny, a Chatelet jest przez to w szczytowej formie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Formacja Chatelet - Wojna płci

Uważam za wieczór bardzo udany,myślę że jeszcze będę miała okazje nie raz się przekonać.Aktorstwo błyskotliwe i na poziomie.(jednak nie toleruję spóźnień)Polecam :)
Dobry występ jak na takie warunki
Szczerze spodziewałem się czegoś innego . W swoich starych numerach np. z Bułą byli dużo lepsi . Cały program Wojna Płci oceniam na słaby i na siłe. Występ ratowały dłuuugie nogi Basi :-)
Zajefajny występ, Kobylec pobił wszystko, Wpadajcie częściej.
Świetny występ. Fenomenalny kontakt z publicznością. Formacja Chatelet niezmiennie trzyma poziom :)
rewelacja!!!
Dużo śmiechu i zdecydowanie za krótko (pomimo 2h)
uważam, że warto było wybrać się na kabaret.artyści przygotowani, wymyślali teksty na poczekaniu co było bardzo naturalne:) polecam bo warto.
W skali od 1 do 10 daję 25 :D
jodżosia 05.10.2015 12:09
było super, naprawdę dobry występ
kasia27666 27.04.2015 10:24
Kabaret był super. Występ i w nim improwizacje nie do zapomnienia. Zwłaszcza o kluczu do paczkowskiej wieży, który jest w kiosku. Kiosk zamknięty. Spędzenie kilku chwil na żywo z tym kabaretem były warte tych pieniędzy.
Spektakl naprawdę godny polecenia, mnóstwo śmiechu i o to w tym chodziło ;)

Polecane z kategorii kabaret