kabaret

Fujarka Kabaretowa #5 - FiFa-RaFa i A JAK!

kabaret

Fujarka Kabaretowa #5 - FiFa-RaFa i A JAK!

Fujarka Kabaretowa #5 - FiFa-RaFa i A JAK! - Bilety na kabaret

Fujarka Kabaretowa #5 - FiFa-RaFa i A JAK! | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Świetna atmosfera, świeże skecze, śmieszne żarty i jeszcze wiele innych określeń na "ś", czyli #5 odsłona komediowej imprezy, której gospodarzem jest młody, piękny i pachnący kabaret FiFa - RaFa

Gościem wieczoru będzie:
Kabaret A JAK!, który swoją artystyczną podróż zaczął pod koniec 2015 r.
Cztery dziewczyny jako obiecujące kwiecie studenckiej młodzieży spotkały się na Rynku w Krakowie, walcząc o ostatniego w sezonie obwarzanka, którego i tak zjadł gołąb. Połączyła je jednak miłość do sceny, teatru, inteligentnego poczucia humoru oraz skeczy muzycznych.

Od tego czasu jako żeński kabaret A JAK! występują w różnych częściach Polski i z sukcesami biorą udział w najważniejszych przeglądach kabaretowych zdobywając m. in:
Nagrodę im. Mirka Wujasa za zajęcie I miejsca w Konkursie Piosenki podczas 34. PAKI w Krakowie, Grand Prix oraz Nagrodę Publiczności podczas 32. Ostrołęckich Spotkań z Piosenką Kabaretową OSPA, Nagrodę Główną im. Bohdana Smolenia podczas XV Festiwalu "Zostań Gwiazdą Kabaretu" w Poznaniu i wiele innych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Było wspaniale!!
Super śmiesznie Super kabaret Czesłaf
Było super! Poziom coraz wyższy!
Było super!
Absolutna rewelacja! Każdy gest, każde słowo - wypowiedziane i zagrane na sto procent. Skład znakomity. Tu nie ma lepszych i gorszych, każdy daje z siebie wszystko i to z dbałością o najmniejszy szczegół. Dla mnie była to uczta dla zmysłów o wysokiej jakości. Po prostu doskonały występ. Skecz na bis powalił na amen!
Rewelacyjna zabawa
Było super! Czekam na następne występy!
Humor przedni :)
Rewelacyjnie spędzony piątkowy wieczór. Podziwiam Łowców.B za występ w ich strojach w tak tropikalnych okolicznościach temperaturowych. Kilka razy popłakałam się ze śmiechu.
Ogólnie fajnie. Największy minus to brak klimy i tropikalny klimat na sali :)
Było super! Śmiesznie i z klasą. Z niecierpliwością czekam na kolejne edycje
Super spęczony czas Świetna zabawa Świetny program, uśmiech od ucha do ucha. Przesympatyczni i prześmieszni FiFa-RaFa jak i Kałasznikof .Czekam na następne z niecierpliwością😁😁😁
Świetne show. A kabaret kalasznikow dał czadu.
REWELACJA to mało powiedziane! mnie dosłownie zabrakło słów. Wszystko na najwyższym poziomie. Zaangażowanie 100%, przemyślane teksty, zaskakujące frazy, bogata tematyka, wspaniała mimika i budowanie postaci. Obydwa kabarety dały czadu, musiałam rozmasowywać mięśnie twarzy po wyjściu bo były cały czas zaangażowane, no gęba się śmiała. Na kolejny - już zapowiedziany występ, idę na 100% i z ogromną radością.
Super zabawni, super przystojni, super skecze!
super atmosfera! :D
Szczerze Wam powiem, uważam ze znajomymi że to jedne z najlepszych Kabaretów na tą chwilę w Polsce. Zabawa przednia do akustyki sali można się przyczepić, ale do wybaczenia :)
Super występ.... !!! Daliście czadu 👍
Najlepsza publiczność - wiadomo skąd 23.03.2019 09:00

Polecane