kabaret

Fujarka Kabaretowa #6 - FiFa-RaFa i Antoni Gorgoń Grucha!

kabaret

Fujarka Kabaretowa #6 - FiFa-RaFa i Antoni Gorgoń Grucha!

Fujarka Kabaretowa #6 - FiFa-RaFa i Antoni Gorgoń Grucha! - Bilety na kabaret

Świetna atmosfera, świeże skecze, śmieszne żarty i jeszcze wiele innych określeń na "ś", czyli #6 odsłona komediowej imprezy, której gospodarzem jest młody, piękny i pachnący kabaret FiFa - RaFa

Gościem wieczoru będzie:
Antoni Gorgoń Grucha, jedyny, niepowtarzalny, kandydat na Prezydenta. Pierwszy po Bogu, drugi w kolejce po kebaba. Charyzmatyczna postać kabaretowa. Nawet Covid po kontakcie z Antonim musiał iść na kwarantannę. Po jego występie nikt nie wyjdzie już taki sam!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Było wspaniale!!
Super śmiesznie Super kabaret Czesłaf
Było super! Poziom coraz wyższy!
Było super!
Absolutna rewelacja! Każdy gest, każde słowo - wypowiedziane i zagrane na sto procent. Skład znakomity. Tu nie ma lepszych i gorszych, każdy daje z siebie wszystko i to z dbałością o najmniejszy szczegół. Dla mnie była to uczta dla zmysłów o wysokiej jakości. Po prostu doskonały występ. Skecz na bis powalił na amen!
Rewelacyjna zabawa
Było super! Czekam na następne występy!
Humor przedni :)
Rewelacyjnie spędzony piątkowy wieczór. Podziwiam Łowców.B za występ w ich strojach w tak tropikalnych okolicznościach temperaturowych. Kilka razy popłakałam się ze śmiechu.
Ogólnie fajnie. Największy minus to brak klimy i tropikalny klimat na sali :)
Było super! Śmiesznie i z klasą. Z niecierpliwością czekam na kolejne edycje
Super spęczony czas Świetna zabawa Świetny program, uśmiech od ucha do ucha. Przesympatyczni i prześmieszni FiFa-RaFa jak i Kałasznikof .Czekam na następne z niecierpliwością😁😁😁
Świetne show. A kabaret kalasznikow dał czadu.
REWELACJA to mało powiedziane! mnie dosłownie zabrakło słów. Wszystko na najwyższym poziomie. Zaangażowanie 100%, przemyślane teksty, zaskakujące frazy, bogata tematyka, wspaniała mimika i budowanie postaci. Obydwa kabarety dały czadu, musiałam rozmasowywać mięśnie twarzy po wyjściu bo były cały czas zaangażowane, no gęba się śmiała. Na kolejny - już zapowiedziany występ, idę na 100% i z ogromną radością.
Super zabawni, super przystojni, super skecze!
super atmosfera! :D
Szczerze Wam powiem, uważam ze znajomymi że to jedne z najlepszych Kabaretów na tą chwilę w Polsce. Zabawa przednia do akustyki sali można się przyczepić, ale do wybaczenia :)
Super występ.... !!! Daliście czadu 👍
Najlepsza publiczność - wiadomo skąd 23.03.2019 09:00

Polecane