kabaret

GALA 34. PAKI - realizacja TV POLSAT

kabaret

GALA 34. PAKI - realizacja TV POLSAT

GALA 34. PAKI - realizacja TV POLSAT - Bilety na kabaret

Podsumowanie 34. PAKI – wieczór najnowszych i najbardziej utytułowanych laureatów PAKI. Zaprezentują się zarówno Ci świeżo upieczeni, jak i zdobywcy najwyższych laurów PAKI – Grand Prix sprzed lat: Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Ani Mru-Mru . Zobaczymy skecze premierowe i te, za które jury pakowskie przyznało GRAND PRIX lata temu. Razem, wspólnie z widzami przed telewizorami zobaczymy na żywo defiladę skeczy największych przodowników kabaretu. Całość poprowadzą dumni laureaci PAKI – Kabaret Młodych Panów.

Reżyseria : Beata Harasimowicz

Prowadzenie: Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk

Występują Przodownicy Kabaretu: Laureaci 34.PAKI; Kabaret Ani Mru-Mru; Kabaret Moralnego Niepokoju; Robert Korólczyk; The Jobers

UWAGA!

Program może ulec zmianie.

W związku z zaplanowaną realizacją telewizyjną, zakup biletu równoznaczny jest z wyrażeniem zgody na upublicznianie wizerunku.

Informujemy, że osobom spóźnionym nie gwarantujemy miejsc siedzących.

Bilety:

- przedsprzedaż do 11.04 - 120-150 zł, później - 170-200 zł

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje GALA 34. PAKI - realizacja TV POLSAT

Super zabawa - zwłaszcza kabaret Fifa Rafa. Dali czadu i w pełni zasłużyli na Grand Prix PAKI.
PAKA 34.........pierwszy raz byłam na Pace ale warto było. Laureaci super, "stara załoga" ;-) też daje rade i utrzymuje występy na wysokim poziomie. Natomiast FIFA RAFA nie do pobicia w tym wydaniu Paki, skecz "BEZ CELIBATU" zaje...fajny TAK TRZYMAĆ!!!

Polecane z kategorii kabaret