kabaret

Giganci śmiechu w akcji

kabaret

Giganci śmiechu w akcji

Giganci śmiechu w akcji - Bilety na kabaret

Młodzi panowie brzydzą sie żartem chamskim i prostackim. Kabaret Młodych Panów przedstawia nam historie z życia wzięte i delikatnie odbite w krzywym zwierciadle dobrze wyważonego humoru. Widz uzmysławia sobie jak wielu rzeczy nieraz nie dostrzega w otaczającym go świecie oraz jak wielki wpływ na jego życie ma polityka i ludzie z nią związani. Tych kilku panów pokazuje że tak w cale nie musi być i że można to poprawić, jeżeli tylko się chce. Kabaret Młodych Panów reprezentuje doskonały poziom humoru i potrafi rozbawić nawet najbardziej poważnego widza.

Kabaret Skeczów Męczących zaczynał jako kabaret licealny, ale dopiero ich come-back w 2003 roku okazał się strzałem w dziesiątkę. Każdy kolejny rok obfituje w liczne nagrody dla Męczących na ogólnopolskich przeglądach kabaretowych Ich najnowszy program to "ALUMINIOWE WIADRO". Faktycznie mają męczące skecze - brzuch się męczy i boli ze śmiechu!

Dynamiczny, pomysłowy, błyskotliwy, łatwy w obsludze, niedrogi, ergonomiczny, niezawodny, bezalkoholowy, bez konserwantów, ekologiczny, całkowicie biodegradowalny, z długoletnią gwarancją i serwisem oto kilka wybranych losowo cech niezwykle profesjonalnego Kabaretu Jacka Ziobro!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Giganci śmiechu w akcji

Rewelacja! uśmialiśmy się jak nigdy, jeśli będzie okazja napewno pójdziemy jeszcze nie jeden raz. KMP i KSM mają świetne i przesmieszne skecze, dzięki nim zawsze mamy świetny Humor...Ślicznie dziękujemy ;-)
Fantastyczny występ,polecam wszystkim maniakom kabaretowym!!!
Wspaniały kontakt z publicznością.

Polecane z kategorii kabaret