Giganci śmiechu w akcji | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

kabaret

Giganci śmiechu w akcji

kabaret

Giganci śmiechu w akcji

Giganci śmiechu w akcji - Bilety na kabaret

Młodzi panowie brzydzą sie żartem chamskim i prostackim. Kabaret Młodych Panów przedstawia nam historie z życia wzięte i delikatnie odbite w krzywym zwierciadle dobrze wyważonego humoru. Widz uzmysławia sobie jak wielu rzeczy nieraz nie dostrzega w otaczającym go świecie oraz jak wielki wpływ na jego życie ma polityka i ludzie z nią związani. Tych kilku panów pokazuje że tak w cale nie musi być i że można to poprawić, jeżeli tylko się chce. Kabaret Młodych Panów reprezentuje doskonały poziom humoru i potrafi rozbawić nawet najbardziej poważnego widza.

Kabaret Skeczów Męczących zaczynał jako kabaret licealny, ale dopiero ich come-back w 2003 roku okazał się strzałem w dziesiątkę. Każdy kolejny rok obfituje w liczne nagrody dla Męczących na ogólnopolskich przeglądach kabaretowych Ich najnowszy program to "ALUMINIOWE WIADRO". Faktycznie mają męczące skecze - brzuch się męczy i boli ze śmiechu!

Dynamiczny, pomysłowy, błyskotliwy, łatwy w obsludze, niedrogi, ergonomiczny, niezawodny, bezalkoholowy, bez konserwantów, ekologiczny, całkowicie biodegradowalny, z długoletnią gwarancją i serwisem oto kilka wybranych losowo cech niezwykle profesjonalnego Kabaretu Jacka Ziobro!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Rewelacja! uśmialiśmy się jak nigdy, jeśli będzie okazja napewno pójdziemy jeszcze nie jeden raz. KMP i KSM mają świetne i przesmieszne skecze, dzięki nim zawsze mamy świetny Humor...Ślicznie dziękujemy ;-)
Fantastyczny występ,polecam wszystkim maniakom kabaretowym!!!
Wspaniały kontakt z publicznością.

Polecane