kabaret

Giżyckie Show Kabaretowe 2015

kabaret

Giżyckie Show Kabaretowe 2015

Giżyckie Show Kabaretowe 2015 - Bilety na kabaret

"Giżyckie Show Kabaretowe" odbywa się jako impreza towarzysząca "Mazury Air Show" .

Odbędzie się w Giżycku, w amfiteatrze Twierdzy Boyen w dniu 1 sierpnia 2015 roku o godz. 20-tej.
Wystąpią :
Artur Andrus
Grzegorz Halama
Kabaret Inaczej

Artur Andrus to artysta multimedialny. Można go nie tylko usłyszeć w radiu i na płytach, zobaczyć na scenie i w telewizji, ale też przeczytać. Jego wiersze ukazywały się w latach 1998-99 w kolumnie satyrycznej Życia Warszawy. Często pisał (i pisze nadal) teksty piosenek dla innych artystów kabaretowych, m.in. dla Małgorzaty Zwierzchowskiej i Olka Grotowskiego ("Wiesiek idzie", "Jarocin", "Beczka piwa") dla Czerwonego Tulipana ("Żeby się sobą zauroczyć", "Odezwa do Małgosi"), oraz dla Grupy MoCarta - słynny "Paskudny wio..." wykonywany z Arturem Renionem, zarejestrowany na płycie Grupy pt: "Kreatury". Na najnowszej płycie Grupy MoCarta można usłyszeć kolejną piosenkę z tekstem Artura, pt: "Nie śmiejcie się z taty". Ponadto wiersze Artura Andrusa ukazywały się na ostatniej stronie "Przekroju", a obecnie Artur Andrus idąc z duchem czasów, prowadzi swojego własnego bloga!!

Grzegorz Halama zawsze prezentuje silny program, który sprawdza się we wszystkich warunkach. Jest popularny i ma swoją rzeszę fanów. Nagrywa do TVP1, TVP2, POLSAT, TVN, HBO do programu "HBO Na stojaka", Comedy Central. W Trójkowej Liście Przebojów, jego utwór "Ja wiedziałem, że tak będzie" przez trzy tygodnie trwał na pierwszym miejscu. W każdy poniedziałek ma swoją audycję w radiowej "Trójce". Znany z kreacji Pana Józka, hodowcy kurczaków, jak również z wielu parodii, monologów czy skeczy.
Jeżeli kiedykolwiek widziałeś faceta w żółtym golfie o aerodynamicznym kształcie, to na pewno był to Grzegorz Halama w żółtym golfie o aerodynamicznym kształcie.

Kabaret Inaczej tworzy trzech mężczyzn o niezbyt nachalnej urodzie, za to z dużym dystansem i poczuciem humoru. Wszyscy członkowie kabaretu pochodzą z Białegostoku, co dodatkowo nie ułatwia życia. Jednak jeżdżąc po kraju, starają się obalić stereotyp, iż stolica Podlasia to tylko kolebka biesiady i disco-polo. Pokazują, że można Inaczej. Bo można.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Giżyckie Show Kabaretowe 2015

Show kabaretowe byłoby bardzo udane , gdyby organizatorzy spełnili swoją rolę.Artyści się postarali, nawet pomimo niesprzyjających warunków na widowni.Radzili sobie najlepiej jak umieli i chwała im za to.
Kameralna atmosfera, Artur Andrus wraz z zespołem dał świetny koncert.

Polecane z kategorii kabaret