kabaret

Gorzko! Gorzko! Czyli Weselny Kabareton w Dolinie Charlotty

kabaret

Gorzko! Gorzko! Czyli Weselny Kabareton w Dolinie Charlotty

Gorzko! Gorzko! Czyli Weselny Kabareton w Dolinie Charlotty - Bilety na kabaret

Niesieni poczuciem sukcesu Kabaretonu 2018 w Dolinie Charlotty, zapraszamy na kolejną edycję imprezy, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń Amfiteatru Doliny Charlotty. „Gorzko! Gorzko! Czyli Weselny Kabareton w Dolinie Charlotty” to, w naturalny sposób następujący po Romantycznym Kabaretonie 2018 bieg zdarzeń – zapraszamy na kontynuację romantycznych uniesień, których nieuchronnym efektem musi być WESELE!
W Weselnym Kabaretonie udział wezmą kabarety: Ani Mru Mru, Paranienormalni, Smile, Czesuaf, Chyba oraz Marcin Daniec, a całość zostanie poprowadzona przez Roberta Motykę i Michała Paszczyka, w reżyserii Beaty Harasimowicz i z oprawą muzyczną zespołu Jarosław Barów Band. Widowisko uświetnią również swoimi występami uczestnicy warsztatów kabaretowych w Dolinie Charlotty – warsztaty będą odbywały się już po raz drugi, a występ na scenie Amfiteatru będzie ich uwieńczeniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gorzko! Gorzko! Czyli Weselny Kabareton w Dolinie Charlotty

Rewelacyjna organizacja ! niestety … pogody nikt nie jest w stanie przewidzieć (na 2 części byliśmy zmuszeni uciekać) , przydała by się informacja że nic nie można wnosić na teren imprez. (mieliśmy napoje które musieliśmy wyrzucić) Polecam !!
slawek7302 17.06.2019 22:01
Najlepsza impreza kabaretowa w Polsce Mimo ulewnego deszczu widzom nie przeszkadzało
Rezerwacja ,sprzedaż ,dystrybucja biletów OK super!Organizacja , artyści , wszystko super!!! Ale dlaczego trzeci raz zlało nas deszczem okropnie ! Pozdrawiam Sławomir!
Deszczowo i b7rzowo co zepsuło zabawę. Właściciele Doliny muszą pomyśleć o zadaszeniu nad amfiteatrem!

Polecane z kategorii kabaret