kabaret Grupa AD HOC

Grupa AD HOC - "Głosy w głowie"

kabaret Grupa AD HOC

Grupa AD HOC - "Głosy w głowie"

Grupa AD HOC - "Głosy w głowie" - Bilety na kabaret

Zapraszamy Was w godzinną podróż po świecie improwizacji, w którą wyruszamy bez mapy, kompasu i planu. Nie wiemy, kim ani gdzie będziemy; nie wiemy, w jakiej czasoprzestrzeni rozgrywać się będą budowane na scenie opowieści. Jak w każdej podróży bez planu – będzie nieprzewidywalnie, wariacko i śmiesznie. ------------------------------------------------------ "Głosy w głowie" W spektaklu poznamy kilku bohaterów oraz ich myśli. Podczas całego spektaklu aktorzy będą prowadzić konwersację nie tylko z innymi bohaterami historii, ale też sami ze sobą. Dzięki temu będziemy mogli poznać lepiej osobowości naszych bohaterów i mechanizmy, którymi się kierują. Zapraszamy na spotkanie z członkami Grupy AD HOC i głosami w ich głowach... ------------------------------------------------------ http://www.adhoc.art.pl/ http://www.facebook.com/grupa.adhoc https://www.instagram.com/grupa.adhoc/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Grupa AD HOC - "Głosy w głowie"

Występ wyjątkowo kiepski i smętny jak na tak utalentowanych ludzi.Uratowali się jedynie zabawną końcówką.
Jak zwykle występ na bardzo wysokim poziomie i 1,5h ciągłego śmiechu, od którego boli mnie brzuch. Wszyscy artyści stanęli na wysokości zadania i rozbawili widziów do łez. Już nie mogę doczekać się kolejnego występu ;)
byłam pierwszy raz na impro i jestem pod dużym wrażeniem, uśmiałam się. Ciężko jednak się siedziało na tych krzesłach, były bardzo nie wygodne.
Bardzo miło spędzony wieczór. Śmiech, zabawa i jeszcze raz śmiech :)
Śmiesznie do bólu brzucha :D Polecam AdHoc!
Nowe miejsce, nowa rozgrzewka, nowy format. Ad hoc zawsze czymś zaskoczy i jak zwykle super rozbawi :)
Nowy format - super sprawa! Zabawnie, ciekawie i niespodziewanie :)
Nowe ciekawe doświadczenie. Świetna improwizacje, połączone w jedną całą historię, Występ bardzo na +, pan złota rącząka miszcz !!!!
Super było! Dużo śmiech, polecam każdemu :)
Rewelacja, w sumie jak zwykle przy grupie ADHOC
Super wesoło! i znowu mega śmiech i zabawa :)) Nowy format też się sprawdził :)

Polecane z kategorii kabaret