kabaret Grupa AD HOC

Grupa AD HOC - "Zagadkowe Morderstwo" - Spektakl improwizowany

kabaret Grupa AD HOC

Grupa AD HOC - "Zagadkowe Morderstwo" - Spektakl improwizowany

Grupa AD HOC - "Zagadkowe Morderstwo" - Spektakl improwizowany - Bilety na kabaret

Grupa AD HOC i Goście zapraszają na: "Zagadkowe morderstwo". Małe miasteczko, zwykli mieszkańcy i niespodziewana zbrodnia, która wstrząśnie wszystkimi! Kto zabił? Dlaczego? Jak? Dowiemy się tego podczas improwizowanego spektaklu! Grupa AD HOC zaprasza do świata zagadek, poszlak i intryg! ------------------------------------------------- http://www.adhoc.art.pl/ http://www.facebook.com/grupa.adhoc https://www.instagram.com/grupa.adhoc/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Grupa AD HOC - "Zagadkowe Morderstwo" - Spektakl improwizowany

Grupę AD HOC znamy z mężem od lat (tak, jesteśmy starzy, ammy 30 lat). Po dziś dzień pamiętamy PAKĘ z ich udziałem, wraz z zaproszonymi gośćmi z wielkiego ekranu (M. Stuhr, Sz. Majewski itd.), którzy wypadali słabo przy Jeffrey'u i jego ekipie. Ale wczoraj słabo nie wypadł nikt - jak zawsze niezawodny AD HOC i wspaniałe gościówy!!! Uśmialiśmy się z mężem do łez! Jestem w 9. miesiącu ciąży, a mimo wszystko dotoczyłam się na Mały Rynek, bo wiedziałam, że będzie zabawnie - "40 % alkoholu ma 40%". Nie żałuję ani grosika z tych 25 złotych, ani kroczka z tego miliarda, które pokonałam w drodze na to wielkie wydarzenie (tak, ta ruszająca się podstawa rynku to przez moje ciężarne kroki). Żałuję tylko jednego - że nie urodziłam ze śmiechu, bo słyszałam, że 1 % morderstw kończy się nowym życiem. :D AD HOC, BRAWO Wy! Może za parę lat mój pierworodny da mi wychodne i znowu się z Was uśmieję do łez. OVER!
Jak zwykle super! Pociąg rzeczywistości trudno zatrzymać.
Emocje do ostatniego AKTU!! Szukanie mordecy i wyjawienie sprawcy - niespodzianka! Chętnie wybiorę się raz jeszcze!
Najlepsze morderstwo ze wszystkich dotychczas. Oscar za scenę śmierci! ;)
Fantastyczne !
AD HOC jak zawsze w formie. Super goście, super występ :)
Najsłabszy z seriali impro tej grupy, ale i tak było sympatycznie
Obsługa oraz samo wydarzenie na wysokim poziomie. Było się z czego pośmiać, lecz podobno grupa AD HOC ma lepsze improwizacje.
Bardzo dobre widowisko ze świetną historią. Najwyższa półka improwizacji w Polsce. Cieszy też fakt, że improwizatorzy potrafią schować swoje ego i chęć błyszczenia różnokolorowymi sznurówkami w imię profesjonalizmu na scenie.
Dla mnie bomba. Pan ochroniarz rządził,a pan Mirek wymiatał :D

Polecane z kategorii kabaret