stand-up Grzegorz Halama

Grzegorz Halama - "Długo i szczęśliwie" czyli intymne życie grubasa

stand-up Grzegorz Halama

Grzegorz Halama - "Długo i szczęśliwie" czyli intymne życie grubasa

Grzegorz Halama - "Długo i szczęśliwie" czyli intymne życie grubasa - Bilety na stand-up

Grzegorz Halama - komik, aktor komediowy, filmowy i teatralny, parodysta i muzyk. Znany ze świetnego poczucia humoru i własnego stylu. Ojciec Chrzestny polskiego stand-up'u.
Wykreował wiele postaci, a wśród nich Pana Józka (hodowcę kurczaków z Chociul), Śpiewającą bakterię, czy w ostatnim czasie Ochroniarza z supermarketu.

Po 5 latach urlopu wraca na scenę z nowym programem "Długo i szczęśliwie". Bystre obserwacje życia codziennego, podane szczerze i dowcipnie. Program bez wulgaryzmów.

Grzegorz Halama mając wypracowany przez lata własny styl, z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru, opowiada o tematach uniwersalnych.

Na przykład o odchudzaniu.:
https://www.youtube.com/watch?v=Bho0sEfo9O4

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Grzegorz Halama - "Długo i szczęśliwie" czyli intymne życie grubasa

Super, obronił się, a w finale dał czadu.
skowronek 24.02.2019 13:05
Występ super, organizacja również.
świetna zabawa, humor na dobrym poziomie.szacun panie Grzegorzu
Bardzo sympatyczny artysta, świetnie się bawiłam, udany występ .
Z całym szacunkiem dla wykonawcy, moim zdaniem słabiutki występ. Cóż, każdy z nas ma lepszy i gorszy dzień...
Pan Grzegorz jak zawsze przesympatyczny. Jestem pod wrażeniem 1:45 minut na scenie na stojąco. Ciekawe i śmieszne gagi. Wciągające historie, które niestety były częściowo zapominane. Jak i piosenka na bis, która skończyła się po jednej zwrotce. Ale z klasą z każdej przydługiej pauzy p.Grzegorz wybrnął. To nadal mój ulubiony komik (dobrze, że nie robi już "Pana Józka") nie mogę doczekać się kolejnego występu z nowym programem.
świetna zabawa, udany występ !!
Super, czekamy na kolejny program!
Super zabawa. Bardzo polecam :))
Calkiem zabawny, chociaz mam wrazenie ze kosztowal ten wystep pana Halame duzo wysilku.
Miło i przyjemnie jedynie żarty o kredycie we frankach takie sobie a tak to wszystko ok :) jeśli będzie nowy program to na pewno pójdę ponownie :) polecam
Polecam
bandzior604 05.03.2017 15:08
Super, super. Najlepszy z najlepszych????
Ciekawie i zabawnie
Super występ. Grzegorz Halama jak zwykle świetny, zapewnił widzom dwie godziny śmiechu. Tym razem nie był panem Józkiem od kurczaków, opowiadał w zabawny sposób o swoich "trudach dnia codziennego". Ja lubię go w każdej odsłonie, ale wiem, że nie wszyscy lubią trochę irracjonalny dowcip jaki prezentował pan Józek. Więc tym razem tego nie ma. Bardzo polecam.
Dobry program - życiowy :)
Świetny Grzegorz Halama !!! Jak ktoś z Państwa chce przeżyć wspaniałe chwile, pośmiać się do łez - bardzo, bardzo polecamy. Super profesjonalny występ. Stwierdziliśmy z żoną, że jak Pan Grzegorz będzie jeszcze raz w Poznaniu, to idziemy, nawet na ten sam repertuar. Polecam !!! PS. Nie jesteśmy rodziną Pana Grzegorza :) .
Świetny występ,humor który bawi i uczy ( obecnie rzadkość ), Pan Grzegorz jest wnikliwym obserwatorem otaczającej rzeczywistości i wyciąga bardzo zdrowo rozsądkowe wnioski, dla mnie osobiście duży plus że występ bez wulgaryzmów i przekleństw, bardzo polecam.
ZADOWOLONY 16.02.2016 09:18
Bardzo fajna zabawa ;)
Bardzo dobry występ z całkiem nowym programem! Nie było znanego z telewizji pana Józka - hodowcy kurczaków, ani "Ja wiedziałem, że tak będzie!", za to były świetne życiowe obserwacje! Polecam.
Jak zawsze dużo śmiechu. Podziwiamy dystans Pana Grzegorza do siebie samego :). A znajomość życia , zwłaszcza kobiet do pozazdroszczenia. Życzymy dalej polotu pisarskiego i ciągłej obecności weny.
Dobrze, śmiesznie, kulturalnie. Halama uprawia stand-up już od wielu lat i wcale mnie nie rozczarował
super zabawa, dobrze spędzone 90 minut.
Inteligentny stand-up bez wulgaryzmów. Można? Można! Było fajnie i zabawnie. Polecam
Prawie dwie godziny dobrej zabawy. Halama oderwany od Józka. I wyszło mu to na korzyść
wspaniały występ a co za tym idzie, wspaniała zabawa na wyjątkowo wysokim poziomie.Do tego bez jednego słowa wulgarnego - jednak można.
Było super! Polecam!
Bawiliśmy się wspaniale, wysoki poziom artystyczny Pana Halamy po raz kolejny sprawił iż trzeba było wielokrotnie ocierać łzy, oczywiście ze śmiechu! Bardzo duże poczucie humoru względem własnej osoby i otaczającego nas świata. Szczerze polecam, było rewelacyjnie!
SUPER EVENT, oby częściej :)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii stand up