kabaret Grzegorz Halama

Grzegorz Halama - Oklasky

kabaret Grzegorz Halama

Grzegorz Halama - Oklasky

Grzegorz Halama - Oklasky - Bilety na kabaret

Grzegorz Halama gromadzi ludzi w różnych salach po czym, pokazuje na scenie wszystko co może ich rozbawić, o czym są wcześniej uprzedzeni. Podobnie zachowuje się Jarosław Jaros. Oczywiście podobnie zachowuje się znacznie więcej osób, ale Jarosław występuje razem z Grzegorzem. Piosenki, monologi, skecze i formy bliżej nie określone będące wszystkim po trochu - oto co można zobaczyć w kabarecie Grzegorz Halama Oklasky. Striptiz, Schtirlitz, sztućce i tlenek fosforu w małych paczuszkach - tego w kabarecie Grzegorza nie zobaczycie.
Grzegorz Halama zawsze prezentuje silny program, który sprawdza się we wszystkich warunkach. Jest popularny i ma swoją rzeszę fanów. Nagrywa do TVP1, TVP2, POLSAT, TVN, HBO do programu "HBO Na stojaka", Comedy Central. W Trójkowej Liście Przebojów, jego utwór "Ja wiedziałem, że tak będzie" przez trzy tygodnie trwał na pierwszym miejscu. W każdy poniedziałek ma swoją audycję w radiowej "Trójce". Znany z kreacji Pana Józka, hodowcy kurczaków, jak również z wielu parodii, monologów czy skeczy.
Jeżeli kiedykolwiek widziałeś faceta w żółtym golfie o aerodynamicznym kształcie,
to na pewno był to Grzegorz Halama w żółtym golfie o aerodynamicznym kształcie. Zapraszamy !

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Grzegorz Halama - Oklasky

za taką cenę wystep cienki, szczególnie na początku
Z przykrością muszę stwierdzić, że był to stracony czas jak i pieniądze.
Bardzo słaby występ, Halama wystąpił kompletnie nieprzygotowany, słabe i głównie stare skecze, dużo piosenek (słabych), zmarnowałem tylko czas i pieniądze.
Negatywne zaskoczenie ! Halama sprawiał wrażenie jakby nie wiedział co zaprezentować i co mówić. Mam wrażenie że artysta albo się wypalił albo olał występ w Częstochowie. Nawet brakło na początku występu zwykłego "witam" Żenada Panie Halama. Tym razem bez OKLASKY
Było Śmiesznie i to najważniejsze !
ziemowit54 14.09.2010 20:17
ja wiedzialem ze tak bedzie... - a bylo chyba nawet lepiej! Jestem pod duzym wrazeniem profesjonalizmu p. Halamy: niesamowite wykonanie guns'n'roses i szybkosc reakcji w kontakcie z publicznoscia (patrz: motyw pani ze szwajcario-syberii). Inne kabarety moglyby sie wiele od p. Halamy nauczyc...
Ogólny występ bardzo dobry!
super występ jak najwięcej takich artystów i występów gorąco plecam!!!!
generalnie dobrze, dużo nowych skeczy, wprawdzie kilka starych (pan Józek np) nie trzymało się konwencji ŻULE I BANDZIORY, ale i tak rozśmieszały do łez :)
Agulinka Trallalinka 02.09.2010 10:24
zawsze rewelacyjnie
ekstra !!! Pan Grzegorz naprawdę dał radę, chętnie wybiegał na bisy :), trochę się odbił na początku od publiczności śpiewając Knocking on the heven's door, ale tak to jest z pyrami, jak jest zimno to są nudziarzami, potem już mieli lepsze reakcje ;) a powracający motyw dietetyka i energii scenicznej rozkładały do łez
nic dodać nic ująć... rewelacja
REWELACJA!!!!!
dos70 31.08.2010 11:44
Wiem co lubie - a występ to było to co tygryski lubią najbardziej :)
daddy_2004 10.12.2009 20:22
Miło było ujrzeć pana Grzegorza na żywo,a ponadto artystycznie bez zastrzeżeń....uśmiałem się z żoną do łez....
super:):) w sierpniu też się wybieram
Występ był naprawdę wspaniały! Uśmiech nie schodził z mojej twarzy. Zarówno konferansjerzy, jak i Pan Grzegorz pokazali się z jak najlepszej strony.
Halama jak zwykle boski :D bawiłam się rewelacyjnie, raz nawet popłakałam się ze śmiechu :D
Nowości byo niewiele, ale nawet gdyby Halama stał przez godzinę na scenie bez ruchu,też byłoby śmiesznie. To profesjonalista, do tego utalentowany. Brawa także dla p. Jarosa - tu tylko wspomagał, ale samodzielnie też potrafi zaskoczyć.
kusy 13.10.2008 14:46

Polecane z kategorii kabaret