kabaret Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4

Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4 - Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska i Kabaret Ciach

kabaret Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4

Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4 - Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska i Kabaret Ciach

Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4 - Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska i Kabaret Ciach - Bilety na kabaret

Powracamy z nowym sezonem Gwiazd Kabaretu!

Nie zabraknie towarzyszącej nam publiczności, a także prowadzącego, w którego rolę ponownie wcieli się Robert Korólczyk, a towarzyszyły mu będą piękne, żywiołowe, niezwykle uzdolnione oraz zabawne Barbara Szelągiewicz, Dominika Dołżyńska, Karolina Waścińska-Łukanowska, Agnieszka Kowalczyk, które razem tworzą GLAM quartet. W tej serii wystąpią dla Państwa gwiazdy polskiego kabaretu i ich trochę młodsi koledzy.

Do zobaczenia! *Program rejestrowany jest przez TV, biorąc udział w nagraniu godzą się Państwo na wykorzystanie swojego wizerunku

Każdy występ Jerzego Kryszaka jest wydarzeniem nadzwyczajnym i niepowtarzalnym. Siła jego satyry bierze się z bezpośredniego spotkania z publicznością, którą angażuje w swoje skecze. Jerzy Kryszak propaguje zręczny dowcip publicystyczny, pełen świeżego spojrzenia na wady i słabości bieżących wydarzeń. Prześmiewca, satyryk, obserwator celebrytów, polityków oraz ulicy. Śmieszy i wzrusza, bawi siebie i publiczność. Tnie ostrzem satyry, ale nie rani. Wytyka wady i słabości, tępi głupotę, sympatyzuje i nie znosi. Teksty pisze sobie sam - ale nic w tym dziwnego - Sienkiewicz też sobie pisał.Kryszak także umiejętnie wciela się w postać, którą naśladuje. Gestykuluje, zmienia głos, akcentuje: po prostu stwarza niepowtarzalne widowisko, na które publiczność reaguje śmiechem i brawami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje i opinie: Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4 - Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska i Kabaret Ciach

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret