kabaret Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4

Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4 - Kabaret Smile

kabaret Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4

Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4 - Kabaret Smile

Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4 - Kabaret Smile - Bilety na kabaret

Powracamy z nowym sezonem Gwiazd Kabaretu! Nie zabraknie towarzyszącej nam publiczności, a także prowadzącego, w którego rolę ponownie wcieli się Robert Korólczyk, a towarzyszyły mu będą piękne, żywiołowe, niezwykle uzdolnione oraz zabawne Barbara Szelągiewicz, Dominika Dołżyńska, Karolina Waścińska-Łukanowska, Agnieszka Kowalczyk, które razem tworzą GLAM quartet. W tej serii wystąpią dla Państwa gwiazdy polskiego kabaretu i ich trochę młodsi koledzy.

Kabaret Smile wywodzący się z Lublina tworzą trzej Panowie: Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski oraz Paweł Szwajgier. Swoimi skeczami bawią widzów od 2003 roku a w swoim dorobku artystycznym posiadają mnóstwo nagród, w tym wiele nagród publiczności.

Skecze i piosenki Kabaretu Smile odnoszą się głównie do absurdów życia codziennego. Dzięki wykreowaniu charakterystycznych postaci tworzą przezabawne historie, które z łatwością zapadają widzom w pamięć. Piosenki autorstwa Kabaretu Smile są niezaprzeczalnie bezkonkurencyjne.

Artyści podczas występów na żywo wchodzą w interakcje z publicznością, dlatego każdy ich występ jest szczególny, wyjątkowy i niepowtarzalny.

Do zobaczenia! *Program rejestrowany jest przez TV, biorąc udział w nagraniu godzą się Państwo na wykorzystanie swojego wizerunku

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4 - Kabaret Smile

Było super ! Najlepszy kabaret bawiliśmy się świetnie i napewno nie raz jeszcze się wybierzemy .
Było wyśmienicie. Pierwszy raz byliśmy na nagraniu programu Gwiazdy Kabaretu. Dzisiaj jedziemy ponownie. Będziemy częściej. Tym bardziej że mamy blisko i to tylko 12 km.

Polecane z kategorii kabaret