kabaret

I Jurajski Kabareton w Bałtowie

kabaret

I Jurajski Kabareton w Bałtowie

I Jurajski Kabareton w Bałtowie - Bilety na kabaret

Już 2 czerwca w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym po raz pierwszy w historii "JURAJSKI KABARETON"!!!
Na scenie czołówka polskiego kabaretu:
Paranienormalni, Łowcy.B, Jurki oraz Jerzy Kryszak.

Paranienormalni:
zaprezentują paranienormalny humor w skeczach, których nie widzieliście nigdzie i nigdy wcześniej! Artystów zobaczymy m.in.: w skeczu komedii pomyłek mającej miejsce w kinie, oraz w skeczu integracyjnym, angażujący publiczność. Chłopaki konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie dotykają tematów religii. Bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego. Obiecali tylko premierowe skecze!

Łowcy.B:
wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Szykujcie się na niezwyczajny występ - wszystko to w oparach absurdu, którego nie powstydziłby się Monty Python. Jako jedyni w swoich spektaklach grają muzykę na żywo, w autorskich kompozycjach. Kto raz był na spektaklu Łowców wie, że ilość energii wydzielonej na scenie wystarczy do zasilenia małego miasteczka, a liczba spalonych kalorii jest dla chłopaków lepszym treningiem niż Chodakowska.

Kabaret Jurki:
Czwórka scenicznych indywidualności. Doskonale potrafią nawiązać kontakt z publicznością. Dynamiczni, śmieszni, z treścią i dużą dawką improwizacji. Czerpią z tematów literackich, przetwarzając je za pomocą nieco absurdalnego poczucia humoru. Bawią się formą, choć ich programy pozostają w sferze tzw. tradycyjnego kabaretu - na scenie przeplatają się skecze, pełne najróżniejszych bohaterów i szaleńczych zwrotów akcji, komiczne piosenki, monologi, a także elementy improwizacji.

Jerzy Kryszak:
Prześmiewca, satyryk, obserwator celebrytów, polityków oraz ulicy. Każdy występ Jerzego Kryszaka jest wydarzeniem nadzwyczajnym i niepowtarzalnym. Siła jego satyry bierze się z bezpośredniego spotkania z publicznością, którą angażuje w swoje skecze. Propaguje zręczny dowcip publicystyczny, pełen świeżego spojrzenia na wady i słabości bieżących wydarzeń. Teksty pisze sobie sam – ale nic w tym dziwnego – Sienkiewicz też sobie pisał. Kryszak także umiejętnie wciela się w postać, którą naśladuje. Gestykuluje, zmienia głos, akcentuje: po prostu stwarza niepowtarzalne widowisko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje I Jurajski Kabareton w Bałtowie

Kabareton udany aczkolwiek było za dużo wulgarnych słów ! Dzieciaki były na widowni.
Występy super, artyści profesjonalni, nic dodać nic ująć, niestety organizator nie popisał się za bardzo, i to jedyny minus tego wydarzenia.
Świetny kabareton
Jeśli chodzi o występ to było super. Kabarety ekstraklasa. Jeśli chodzi o organizację to porażka. Podczas zakupu biletów brak informacji że, miejsca numerowane to drewniane ławki. Brak informacji przed wejściem że jest zakaz wchodzenia z jedzeniem i napojem typu piwo. Ludzie się dowiadywali przy wejściu i konsumowali przy ochronie.
Super zabawa
Bardzo udany wieczór, super zabawa i ubaw po pachy :) Mamy nadzieję, że za rok będzie kontynuacja
Kabarety świetne, można było się pośmiać. Chętnie wybralibyśmy się jeszcze raz.. Polecam!
Super zabawa - polecam

Polecane z kategorii kabaret