kabaret

I love kabaret

kabaret

I love kabaret

I love kabaret - Bilety na kabaret

Realizacja programu telewizyjnego, w którym wystąpią kabarety w swoich kultowych skeczach

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje I love kabaret

Super występ, cztery godziny śmiechu. Naprawdę polecam.
Występ kabaretów rewelacyjny śmiechu co nie miara.Bardzo fajny zapowiadający Łukasz z kabaretu "Kałasznikof". Wszystkie kabarety na wysokim poziomie.
super ubaw. polecam
Przepięknie umilony wieczór przez bardzo dobrych artystów. Świetne wykonanie, kultowe skecze, super zespoły kabaretowe, opłacało się zobaczyć te widowisko 🙂 Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć transmisje z wydarzenia ?
#pierwszyrządnajlepszy 10.01.2019 20:27
Świetny kabaret! Mimo, że całość trwała dość długo (3h), to czas płynął bardzo szybko i nie odczuwało się zmęczenia całym dniem. Polecam bardzo gorąco!
Było świetnie! Skecze- same perełki :-) Szczególne podziękowania dla prowadzącego :-*
BAAARDZOO zabawnie ...szczególnie z kurtką castoramy )))) no i wszechobecnym Karczewem )))) była niezła polewka.KABARETY z czołówki robią fajne niekontrolowane wpadki na których jest najlepsze jajo.Pozdrawia OTWOCK.
Świetne występy i cudowna zabawa :) ciężko było powstrzymać się od śmiechu :) tak spędzony wieczór na długo pozostanie nam w pamięci
było super polecam wszystkim
Rewelacyjna zabawa, świetni wykonawcy. Koniecznie trzeba być na miejscu - można skierować skecz na niespodziewane tory... Za umiejętność wplatania nieplanowanych wątków i tematów w treść występu - Chapeau bas! I tylko pytona szkoda...
Kabarety rewelacyjne ale i tak największa zabawa i luz były w przerwach, a tego w telewizji się nie zobaczy :). Polecam każdemu, kto jeszcze nie był.
Super oby więcej takich

Polecane z kategorii kabaret