kabaret

II Mińska Noc Kabaretowa

kabaret

II Mińska Noc Kabaretowa

II Mińska Noc Kabaretowa - Bilety na kabaret

Tym razem nie będzie to bitwa kabaretowa, ale klasyczny kabareton i emocje na pewno nie będą mniejsze. Wszystko za sprawą wykonawców - podobnie jak podczas pierwszej Mińskiej Nocy Kabaretowej, w październikowej edycji MNK wystąpi absolutna czołówka polskiej sceny kabaretowej.
Kabaretu Paranienormalni nie trzeba chyba nikomu przedstawiać - ta funkcjonująca od 2004 grupa cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Uznanie publiczności zdobyli przede wszystkim kultową postacią Mariolki, będącej parodią współczesnych nastolatek, ale także sporą inspiracją, gdyż powiedzenia tej znanej blondynki weszły do powszechnego użytku. W repertuarze Paranienormalnych znajdziemy dużo tematów młodzieżowych, związanych z popkulturą, ale także pojawia się absurd i historie
zaczerpnięte z codziennego życia.
Druga gwiazda wieczoru, kabaret Słoiczek po Cukrze jest prawdopodobnie najładniejszym kabaretem na świecie - tworzą go wyłącznie kobiety. Jednak ten, kto myśli, że kobiety to "słaba płeć", nigdy nie widział Słoiczka po Cukrze w akcji. Dojrzały humor, znakomite aktorstwo, codzienność w krzywym zwierciadle, radość i energia to znaki charakterystyczne tego kabaretu.
Całe spotkanie poprowadzi Jacek Ziobro, jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych konferansjerów, który na swoim koncie ma już kilkadziesiąt kabaretonów w całej Polsce. Słynie z eleganckich kreacji, posiada niezwykły dar nawiązywania werbalnego kontaktu z widzem, na scenie jest prawdziwym wulkanem energii i doskonale znajduje się w trudnych sytuacjach. A jeśli nie, to nadrabia uśmiechem - bardzo szerokim?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje II Mińska Noc Kabaretowa

Za rok też pójdziemy
Dwie i pół godziny dobrej zabawy
kabartey super- najlepienj Paranienormalni, alr to chyba oczywiste:)
świetna zabawa, ponad 3 godziny śmiechu, że aż dziś, dzień po występie, boli brzuch!!! na następnej Mińskiej Nocy Kabaretowej też będę:)
Dobre trzy godziny śmiechu. Każdy artysta spisał się na 5. Dużo lepiej niż na I Mińskiej Nocy Kabaretowej.

Polecane z kategorii kabaret