kabaret

II Ogólnopolski Przegląd Kabaretów "ŻARÓWKA"

kabaret

II Ogólnopolski Przegląd Kabaretów "ŻARÓWKA"

II Ogólnopolski Przegląd Kabaretów "ŻARÓWKA" - Bilety na kabaret

Salwy śmiechu i zaskakujące skecze będą miały miejsce 14 listopada o godz. 18.00 w Kinie "Piast" w Skawinie. Ale to nie koniec - w niedziele czekają nas improwizacje grup AD HOC, Sic!, So Close.

Ubiegłoroczna edycja wydarzenia pokazała, że w młodych kabaretach drzemie ogromny potencjał, a ich poczucie humoru i niebanalne historie zasługują na nagrody. W naszym Przeglądzie wezmą udział 4 formacje kabaretowe, które zostaną zakwalifikowane na podstawie zasad określonych w Regulaminie. Informację na temat wybranych zespołów podamy 2 listopada. 14 listopada wyłonione kabarety będą oceniane przez czteroosobowe jury, które przyzna miejsca od I do IV i wręczy nagrody pieniężne. Publiczność także wybierze swojego faworyta.

Zapraszamy wszystkich miłośników dobrego humoru i kabaretowego szaleństwa do uczestniczenia w tym wydarzeniu na widowni.

Ale to nie wszystko! Po pierwszym dniu uśmiech nie zejdzie z twarzy tym, którzy wybiorą się na ImproFest organizowany przez grupy improwizacyjne. Trudno przewidzieć, co tym razem wydarzy się w Kinie Piast. Początek 15 listopada o godz. 18.00.

Kino Piast w Skawinie, ul. Węgierska 3

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje II Ogólnopolski Przegląd Kabaretów "ŻARÓWKA"

Żenada... Wyszliśmy po 15 minutach. Nie było co oglądać. Prowadzenie i głupkowate zabawy prowadzących na bardzo słabym poziomie. Mimo biletu na dwa dni, nie skorzystaliśmy. ..
Super prowadzący :) Świetna zabawa. Mam nadzieję że zwycięski kabaret z 1. Przeglądu Bedzie zawsze obecny .

Polecane z kategorii kabaret