kabaret

III Bałtycka Noc Kabaretowa

kabaret

III Bałtycka Noc Kabaretowa

III Bałtycka Noc Kabaretowa - Bilety na kabaret

III Bałtycka Noc Kabaretowa

Już po raz trzeci zapraszamy do Świnoujścia na niezwykły kabareton. II Bałtycka Noc Kabaretowa to spotkanie na żywo z czołówką polskich kabaretów i niepowtarzalna wakacyjna rozrywka. Świnoujście staje się nie tylko stolicą Bałtyku, ale także wakacyjnych wydarzeń kulturalnych. W pięknym Amfiteatrze im. Marka Grechuty nie mogłoby więc zabraknąć Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Skeczów Męczących, Kabaretu Nowaki, Igora Kwiatkowskiego oraz Kabaretu K2. Wieczór poprowadzi Bartosz Klauziński.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje III Bałtycka Noc Kabaretowa

Jestem bardzo rozczarowany wystepem Kabaretu Moralnego Niepokoju, ktorego jestem fanem od lat i dla ktorego kupilem bilet. Dwa skecze, na samym koncu i to wcale nie z tych najlepszych. Dla mnie to bylo jak odrobienie panszczyzny (raz dwa, kasa i do domu). Dalej ich lubie ale niesmak pozostal.
super wystep w koncu sa numerowane siedzenia nie trzeba isc godzine wczesniej aby zajac dobre miejsce. Obsługa mogła by się troche usmiechnąć .Na koniec kiedy wszyscy wychodzili spojrzenia obslugi i ochrony nie były miłe.
Jak zwykle rewelacyjny wieczór, nie zawiodłam się ;) do dzisiaj mam zakwasy na policzkach od uśmiechu ;)
Super impreza !!
Ogólnie wrażenie pozytywne
Wystep kmn żenujący
Bartosz 11.08.2018 12:34
Rewelacja!!! Ogrom śmiechu i zabawy, aż brzuch i gardło boli. Dużo nowych skeczów. Gorąco polecam :)

Polecane z kategorii kabaret