kabaret

III Krakowska Gala Kabaretowa

kabaret

III Krakowska Gala Kabaretowa

III Krakowska Gala Kabaretowa - Bilety na kabaret

12 października w Kinie Kijów o godz. 19:00 rozpocznie się III Krakowska Gala Kabaretowa. To ukłon w stronę historii. Warto bowiem wspomnieć, iż Marek Grechuta zaczynał swoją karierę sceniczną jako kabareciarz – członek studenckiego kabaretu Anawa!
W tym roku zaprezentuje się absolutna ekstraklasa kabaretowa: triumfatorzy PAKI – Kabaret Jurki oraz Kabaret Kuzyni, najbardziej liryczny polski kabareciarz – Andrzej Poniedzielski oraz żywa historia krajowego kabaretu - Elita. Jako prowadzący wystąpi Adam Grzanka – były członek Formacji Chatellet. Jak co roku spodziewać się należy 100% frekwencji, a co istotne - artyści zaprezentują programy z cyklu „najlepsze z najlepszych“.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje III Krakowska Gala Kabaretowa

1. kabaret Kuzyni - totalna lipa, horror na zakończenie = ciężki do wysiedzenia - gdyby nie brak dostępu do wyjścia (siedziałem na środku) opuściłbym sale.. totalne dno!, 2. kabaret Jurki - na rozpoczęcie wydarzenia - mocno monotematyczni - jak się nie ma tekstu - wiadomo ruszać temat seksu i większość ludzi będzie się śmiało - bez polotu, gdyby nie dwóch środkowych wykonawców a więc Andrzeja Poniedzielskiego i kabaretu Elita, nazwał bym to co widziałem - totalnym dnem..
Występ kabaretu Kuzyni to wielkie nieporozumienie.To całkowite lekceważenie widza. Zupełnie obiegał od poziomu artystycznego pozostałych kabaretów a atmosfera doskonałej zabawy kabaretowej wytworzona przez kabaret Elita i Poniedzielskiego została całkowicie zniweczona

Polecane z kategorii kabaret