kabaret

IMPRO MAJÓWKA

kabaret

IMPRO MAJÓWKA

IMPRO MAJÓWKA - Bilety na kabaret

Jak cała Polska tak i Przyjezdni ruszają na wielkie majówkowe grillowanie. Różnica tylko taka, że nasze grillowanie będzie improwizowane!

30 kwietnia w warszawskim Teatrze Baza zaimprowizujemy dla Was majówkowe grillowanie. Oczywiście Wy dorzucacie do ognia swoimi sugestiami, to wg Waszych pomysłów potoczą się losy bohaterów impro majówki!

impro kolektyw PRZYJEZDNI

skład zespołu: Iza Kała, Agata Biłas, Karolina Pańczyk, Przemek Redkowski, Grzegorz Dolniak, Alan Pakosz, Łukasz Ławniczak.

Przyjechali do Warszawy by improwizować! Ich życiowe i artystyczne ścieżki przecięły się w stolicy, gdzieś w okolicach Placu Wilsona. Bynajmniej nie wpadli na siebie przypadkiem niesieni lunatycznym pędem lemingów. Wpadli świadomie, na siebie i na pomysł stworzenia fuzji talentów i doświadczeń. Owa fuzja to kolektyw aktorów, kabareciarzy, konferansjerów, a nawet rysowników i tancerzy. Ta wrząca, interdyscyplinarna mieszanka talentów, zalet, cnót, przymiotów wręcz boskich, znalazła ujście w jednej z najbardziej żywiołowych i interaktywnych form scenicznych ? improwizacji. Przyjezdni zaimprowizują spektakl w oparciu o sugestie publiczności. Publiczność może być mieszana, a niech się słoik z autochtonem jednoczy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje IMPRO MAJÓWKA

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret