kabaret

IV Kabaretowe Walentynki

kabaret

IV Kabaretowe Walentynki

IV Kabaretowe Walentynki - Bilety na kabaret

Już po raz czwarty proponujemy Państwu spędzenie walentynkowego wieczoru na wesoło i zapewniamy, że jest to doskonały pomysł. Tym razem gościć będziemy Kabaret Pod Wyrwigroszem, oraz Kabaret SMILE.
Kabaret pod Wyrwigroszem – to kwintesencja wielu gatunków teatralno-muzycznych. Prezentuje więc szalone tempo, niezliczoną ilość przebieranek, komedię omyłek. Niezwykle zabawne teksty przybrane są w styl farsowy, który stoi na pograniczu teatru i kabaretu. Wizytówką kabaretu są z pewnością parodie, a także zabawne skecze, komentujące aktualną rzeczywistość społeczną. W programie "Pod Wyrwigroszem" znajduje się także wiele typowo kabaretowych piosenek. Warto obejrzeć, a potem stwierdzić, że ten kabaret jest ciągle w bardzo wysokiej formie! W lutym 2008 kabaret nagrał wersję przeboju Jožin z bažin zespołu Banjo Band z Czech, zatytułowaną "Donald marzy", a w marcu 2013 zrealizowali teledysk do wykonanej w parodystycznej formie języka czeskiego piosenki „Ona nie tańczy dla mnie” , będącej parodią przeboju „Ona tańczy dla mnie” zespołu Weekend

Kabaret SMILE, który podbojem zdobywa publiczność wszędzie gdzie się pojawi. Prezentowane w skecze i piosenki, nawiązują do otaczającej nas rzeczywistości pozwalając spojrzeć widzowi na groteskowość zarówno codziennych, wydawałoby się mało śmiesznych sytuacji jak i tych występujących w nietypowych, często dziwnych okolicznościach. SMILE jest wielokrotnym finalistą przeglądu kabaretowego PAKA. W 2009 roku na prestiżowym festiwalu „Ryjek” zajął 3 miejsce a w roku 2011 został zwycięzcą tego festiwalu. W 2010 na festiwalu „Debeściak” zdobył I miejsce (przyznawane przez publiczność). Podczas występu tych trzech, przesympatycznych panów z Lublina, widzowie nie tylko zapominają o wszechobecnej polityce, ale również są częstowani błyskotliwymi skeczami a następnie upajają się łatwo wpadającymi w ucho, zabawnymi piosenkami - jednym słowem (ewentualnie dwoma) - kabaretowa uczta.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje IV Kabaretowe Walentynki

Kabaret SMILE super ale występem kabaretu POD WYRWIGROSZEM jesteśmy zawiedzeni to znacz takiej rangi kabaret powinien pokazać coś więcej!
Kabaret Smile był super, jednak kabaret Pod Wyrwigroszem był średni.
Kabarety śmieszne, można było zapomnieć o jakichkolwiek przyziemnym sprawach, Kabaret Smile jak zwykle rewelacyjny!
Ogólnie świetna zabawa
Bardzo ciekawy sposób na spędzenie walentynek z ukochaną. Nam obydwojgu bardzo się podobało. Pod żadnym pozorem nie uważam wieczoru na zmarnowanego - wręcz całkiem przeciwnie :)
co ti komentować 5 na 5. Moi klienci, którym organizowałam to wyjście są więcej niż zachwyceni
Kabaret Smile - bardzo fajny występ. Zagrali większość najbardziej znanych skeczy. Kabaret Pod Wyrwigroszem trochę mnie zawiódł, ale za to muzycznie rozruszali towarzystwo.
Zarówno jeden jak i drugi kabaret super. Trochę za krótki występ kabaretu pod Wyrwigroszem. Praktycznie 100 % programu to znany wcześniej repertuar
powyżej sredniej
Bawiłam sie świetnie,ponieważ uwielbiam kabarety.Niestety Smile mnie zawiódł , gdyż nic naprawdę nowego nie pokazali , bardzo ich lubię i tylko dlatego ciągle ich oglądam.Zaskoczył mnie natomiast Kabaret pod Wyrwigroszem dali czadu -mistrzostwo.....
Bardzo fajnie. Kabaret Pod Wyrwigroszem moglby juz zmienic skecze, bo sie juz przejadly. Natomiast Smile bardzo pozytywni wariaci ;)
Jak na kabaret pod wyrwigroszem to było za mało skeczów tylko jakieś anegdoty ale za to kabaret smail to rewelacja.
Smile świetny, Wyrwigrosz słaby - właściwie żadnych nowości
Niezły ubaw, ale wydaje mi się, że trochę nagłośnienie trochę zawiodło.

Polecane z kategorii kabaret