kabaret

IV Śląska Biesiada w Ustroniu

kabaret

IV Śląska Biesiada w Ustroniu

IV Śląska Biesiada w Ustroniu - Bilety na kabaret

IV BIESIADA ŚLĄSKA W USTRONIU Wielkie Karminadlowanie

To juz czwarta edycja wspólnego biesiadowania w Ustroniu. Tym razem postanowiliśmy połączyć muzykę, kabaret i sztukę kulinarną. Do udziału w biesiadzie zaprosiliśmy wspaniałego i uwielbianego, największego specjalistę kuchni śląskiej - kucharza Remigiusza Rączkę.
Tegoroczna biesiada odbędzie się pod hasłem: Wielkie Karminadlowanie. Publiczność będzie miała okazję skosztować karminadli - tradycyjnej potrawy kuchni śląskiej w różnych odsłonach. A kotlety wyjdą spod ręki samego mistrza!
Jak na prawdziwą biesiadę przystało w specjalnym programie artystycznym wystąpią artyści królujący na śląskiej scenie.
Niezastąpiony Kabaret Rak, który specjalnie na te okazje przygotował nowy program, Mirek Szołtysek z Wesołym Trio - rozbawi każdą publiczność, a Mirek Jędrowski z zespołem zaprezentuje program: "Śląskie granie i śpiewanie".

Program imprezy jest tak przygotowany, że każdy uczestnik, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie. To znakomita propozycja dla spragnionych zabawy, dobrego humoru i oczywiście jedzenia. To także jedyna okazja, by biesiadnie pożegnać lato!

Wystąpią: Kabaret RAK, Mirek Jędrowski z zespołem, Mirek Szołtysek i Wesołe Trio, Remigiusz Rączka

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje IV Śląska Biesiada w Ustroniu

nie było zapowiadanej głównej atrakcji czyli kabaretu RAK z nowym programem
Super zabawa!!!
bartek5312 31.08.2015 20:13
Nie do końca jestem zadowolona, ponieważ nie było artystów, którzy mieli być.
ulicja 31.08.2015 19:50
Tylko 3 wykonawców .Dlaczego ja to biesiada??????????????
szenle 31.08.2015 13:42
Impreza bardzo udana, wspaniała zabawa
występy poniżej średniej, oprócz Mirka Jędryska. Na siłę wymuszanie braw i oklasków. Bilet powinien kosztować nie więcej niż 30,00zł. A z karminadlami to kpiny. Otrzymało parę osób, którzy siedzieli na dole amfiteatru. Czasem można nabrać się na reklamę.
dana 31.08.2015 11:33
niespodziewana nieobecność Respondka - czyżby widownia nie ta i nie chciało mu się przyjechać? Termin występu był znany wystarczająco wcześnie. Organizacja poczęstunku karbinadlami żadna, chociaż Rączka spisał się na 5 z +
agrinb 31.08.2015 08:33

Polecane z kategorii kabaret