kabaret

Igor Kwiatkowski i kabaret K2 - Wieczór Kabaretowy

kabaret

Igor Kwiatkowski i kabaret K2 - Wieczór Kabaretowy

Igor Kwiatkowski i kabaret K2 - Wieczór Kabaretowy - Bilety na kabaret

Zapraszamy na spotkanie z dwoma niepowtarzalnymi kabaretowymi światami: Kabaret K2 i Igor Kwiatkowski. Dwa programy kabaretowe w jeden wieczór to porcja humoru, która rozbawi Was na długo!

Obiad, randka, kłótnia, godzenie się i … kabaret – wszystko z kobietą smakuje lepiej! Dlatego też Kabaret K2 rozszerza swój skład o kobietę właśnie i to nie byle jaką. Dominika Najdek dołącza do Michała Zenknera i Bartosza Klauzinskiego. Od teraz Kabaret K2 to trzyosobowy zespół, który nieźle miesza na scenie kabaretowej. Są dynamiczni, energiczni i charakterni. Dzięki niezwykłemu stylowi K2 odkryjecie zupełnie nowy poziom żartu i absurdu. „Program z kobietą” to zestaw skeczów i scenek obyczajowych, dotyczących codziennego życia w bardzo krzywym i śmiesznym zwierciadle.

Jak mówią o sobie: „Skecze piszemy oczywiście po to, żeby widza rozbawić. Ale nie tylko. Staramy się, żeby były „o czymś”. Jednak jest to staranność nie nachalna, unikamy dydaktyki. Jak ktoś chce się tylko pośmiać, to się tylko pośmieje. Jak ktoś szuka czegoś więcej, to znajdzie.
Obserwujemy świat i szukamy tematów dotyczących Was i nas. Nie pokazujemy ich jednak w skali 1:1. Zawsze przetwarzamy rzeczywistość. Podkręcamy absurdalność sytuacji.
Programowo unikamy stosowania wulgaryzmów. Nie, że unikamy w ogóle. Unikamy przeklinania, które ma maskować brak żartu. Wulgaryzmu dla wulgaryzmu. Podobnie jak szoku dla szoku. Nie boimy się poruszać kontrowersyjnych tematów, ale robimy to w jakimś celu."

Igor Kwatkowski to Kabareciarz, niezrównany w swej wyobraźni i umiejętnościach parodystycznych, od lat zaskakuje coraz to nowymi kreacjami, które bawią tysiące widzów. Porywające widowiska współzałożyciela kabaretu Paranienormalni wyróżniają się błyskotliwym humorem, żartami z najwyższej półki, aktualnością i niemal namacalnym kontaktem z publicznością.

Spotkanie z Igorem Kwiatkowskim to gwarancja wielkich emocji i radosnych wspomnień, które pozostaną z Państwem przez lata. Dajcie się oczarować jego niepowtarzalnemu urokowi, błyskotliwej ripoście i niezrównanemu talentowi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Igor Kwiatkowski i kabaret K2 - Wieczór Kabaretowy

Witam,podziwiam pana Igora to człowiek orkiestra ,śpiewa ,tańczy jest zabawny naprawde nadaje się do tej roboty .Byłam na jego wcześniejszych występach z paranienormalnymi i dużo bardziej mi się podobało .Panie Igorze jestem pana fanką mam tyle samo lat co pan i niestety ,ale na następny pana występ nie pójdę bo tym razem pana występ w Skawinie poprostu mi się dłużył i czegoś mi brakowało .Było fajnie ale to nie było to .przepraszam .
Przecudowny występ kabaretu K2 i Igora Kwiatkowskiego. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z występu. Była zmiana terminu występu i czym byliśmy powiadomieni esemesem. Bardzo dziękujemy.
Było super :)
Świetny występ!
Myslalem, ze to bedzie wystep K2 a Igor bedzie wchodzil w przerwach lub uzupelnial program K2. A to byly dwa wystepy jeden po drugim. Nie lubie stand-up wiec wywody Igora mnie nudzily. K2 bardzo fajne ale krotko.
Świetna zabawa i "kupa" śmiechu
Było świetnie ! Duża dawka humoru za jednym razem. ;)

Polecane z kategorii kabaret