Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

kabaret Igor Kwiatkowski

Igor Kwiatkowski - Pół geniusz, pół kretyn - rejestracja materiału

kabaret Igor Kwiatkowski

Igor Kwiatkowski - Pół geniusz, pół kretyn - rejestracja materiału

Igor Kwiatkowski - Pół geniusz, pół kretyn - rejestracja materiału - kabaret
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Igor Kwiatkowski od lat zachwyca nas swoimi kreacjami. Zobacz, co artysta przygotował z okazji ostatnich występów z programem „Pół geniusz, pół kretyn”.

Igor Kwiatkowski debiutował w kabarecie Paranienormalni, a od kilku lat działa jako solista. W 2020 roku komik zaprezentował publiczności po raz pierwszy program „Pół geniusz, pół kretyn”, który do dziś cieszy się ogromną popularnością.

Występy w 2022 roku to ostatnia okazja, by zobaczyć na żywo program „Pół geniusz, pół kretyn”. Podczas show Igor opowie w zaskakujący sposób o codziennych sytuacjach dotyczących każdego z nas.

W programie nie zabraknie spraw obyczajowych, potyczek damsko-męskich, życiowych tarapatów męża i ojca czy najświeższych trendów popkultury. Programy Igora Kwiatkowskiego to gwarancja dobrej i inteligentnej zabawy, bez sztuczności i naciągania. Bo Igor z rozbrajającą szczerością mówi o tym, jak jest w życiu każdego faceta, który raz wznosi się na wyżyny geniuszu, aby zaraz potknąć się i zrobić z siebie totalnego kretyna.

Występy będą nagrywane. Obecność na wydarzeniu oznacza wyrażenie dobrowolnej zgody na wykorzystanie wizerunku w materiałach audio i wideo.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

17.12.2022, 16:00 Scena Relax
 KUP BILET
17.12.2022, 19:00 Scena Relax
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Igor Kwiatkowski - Pół geniusz, pół kretyn - rejestracja materiału

Brak recenzji

PROMOCJA DNIA

-25%

Kraków
09.12.2022 19:00

bilety od 80,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii kabaret