kabaret

Impro Kolektyw PRZYJEZDNI - Gry wstępne, czyli krótkie formy

kabaret

Impro Kolektyw PRZYJEZDNI - Gry wstępne, czyli krótkie formy

Impro Kolektyw PRZYJEZDNI - Gry wstępne, czyli krótkie formy - Bilety na kabaret

Po długiej świąteczno-noworocznej przerwie PRZYJEZDNI inaugurują 2016 rok! Zapraszamy na wieczór krótkich gier improwizowanych do warszawskiego Centrum Zarządzania Światem. Gościnnie wystapi z nami aktor Kuba Wieczorek.

ŚRODA, 17 LUTEGO
GODZ. 20:00
CENTRUM ZARZĄDZANIA ŚWIATEM
BILETY - 20 ZŁ / 15 ZŁ w przedsprzedaży

--------------------------------------------------------------------------------------

impro kolektyw PRZYJEZDNI

skład zespołu: Agata Biłas, Karolina Pańczyk, Przemek Redkowski, Grzegorz Dolniak, Łukasz Ławniczak.

Przyjechali do Warszawy by improwizować! Ich życiowe i artystyczne ścieżki przecięły się w stolicy, gdzieś w okolicach Placu Wilsona. Bynajmniej nie wpadli na siebie przypadkiem niesieni lunatycznym pędem lemingów. Wpadli świadomie, na siebie i na pomysł stworzenia fuzji talentów i doświadczeń. Owa fuzja to kolektyw aktorów, kabareciarzy, konferansjerów, a nawet rysowników i tancerzy. Ta wrząca, interdyscyplinarna mieszanka talentów, zalet, cnót, przymiotów wręcz boskich, znalazła ujście w jednej z najbardziej żywiołowych i interaktywnych form scenicznych – improwizacji. Przyjezdni zaimprowizują spektakl w oparciu o sugestie publiczności. Publiczność może być mieszana, a niech się słoik z autochtonem jednoczy!

W skład zespołu wchodzą zawodowi aktorzy, konferansjerzy, prezenterzy telewizyjni, tancerze związani z takim instytucjami jak Teatr Bagatela w Krakowie, TVP2, Studio Teatralne BAZA, Centrum Kultury ROTUNDA. Aktorzy Przyjezdnych są również prowadzącymi warsztaty sztuk scenicznych, od aktorstwa po zajęcia związane stricte z improwizacją sceniczną. Organizują również festiwale sztuki komediowej: Festiwal Komedii SZPAK, Przegląd Kabaretów PAKA oraz Festiwal Improwizacji IMPROFEST.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Impro Kolektyw PRZYJEZDNI - Gry wstępne, czyli krótkie formy

Wspaniała okazja do rozrywki, występ na najwyższym poziomie. Wspaniałe gry z impro, kontakt z publicznością.

Polecane z kategorii kabaret