Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

kabaret

Impro Quartet & Szymon Majewski

kabaret

Impro Quartet & Szymon Majewski

Impro Quartet & Szymon Majewski - kabaret

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Impro to forma teatralno-kabaretowa w 100% improwizowana znana już na całym świecie i uwielbiana przez publiczność. To spotkania, w których widz jest niejako drugim aktorem, bierze udział w sztuce, a nawet jest po części jej twórcą. To właśnie sugestie WIDZA decydują o przebiegu wieczoru czyli innymi słowy u nas PUBLICZNOŚĆ RZĄDZI! Śmiech do łez, zaskakujące pomysły , abstrakcyjne poczucie humoru, błyskotliwe puenty i nieprzewidywalne zwroty akcji - to wszystko na życzenie widza!

W spektaklach Impro Quartet nie ma ani scenariusza ani reżysera, a aktorzy spełniają najbardziej kreatywne i karkołomne zadania od widowni! W ten sposób w ciągu półtorej godziny przed oczami widzów przewija się cały repertuar tworzonych ad hoc komicznych scen.

Impro Quartet to grupa artystów, a prywatnie przyjaciół, z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży improwizacji. Zgrani jak Rambo i jego karabin, zabawni w sposób inteligentny, a do tego muzykalni jakby wychował ich Broadway i La Scala. Zabiorą swoich widzów w pełną zwrotów akcji podróż po najśmieszniejszych zakamarkach ludzkich relacji.

Jeszcze jako członkowie legendarnej grupy Ab Ovo Teatr Improv zaczęli współpracę z wieloma artystami i aktorami m.in. z Kabaretem Hrabi, z Arturem Andrusem, Igorem Kwiatkowskim, Adrianną Borek, Wojtkiem Kamińskim, Bartoszem Gajdą, Katarzyną Grocholą. Tę współpracę kontynuują, a tym razem na scenę zaprosili SZYMONA MAJEWSKIWEGO!

Show PUBLICZNOŚĆ RZĄDZI w wykonaniu Impro Quartet z gościem specjalnym to wybuchowa mieszanka inteligentnego humoru, piosenki i teatru!

Grupę tworzą:
Aktorka Teatralna i Nie Tylko - Katarzyna Michalska
Śpiewaczka Operowa oraz Plastyk - Agnieszka Bajer
Muzykant Alternatywny Także Aktor - Michał Głowacki
Muzyk Wielowymiarowy Klawiszowo-Dęciakowy - Andrzej Perkman

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

26.09.2023, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Impro Quartet & Szymon Majewski


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret