kabaret

Impro z GWIAZDAMI - Przyjezdni i Robert Górski

kabaret

Impro z GWIAZDAMI - Przyjezdni i Robert Górski

Impro z GWIAZDAMI - Przyjezdni i Robert Górski - Bilety na kabaret

Już 13 stycznia rusza nowy warszawski cykl improwizacji teatralnych - IMPRO Z GWIAZDAMI.
Raz w miesiącu zapraszać będziemy znane i lubiane twarze z tzw. pierwszych stron gazet i wspólnie zaimprowizujemy.

W pierwszej edycji IMPRO Z GWIAZDAMI z Przyjezdnymi zaimprowizuje Robert Górski!

Robert Górski
Największy mózg polskiego kabaretu i polskiej satyry! Kabareciarz, improwizator, aktor, scenarzysta, prowadzący, a nade wszystko - tekściarz! Członek i założyciel Kabaretu Moralnego Niepokoju, znany z prowadzenia wielu telewizyjnych programów rozrywkowych, a także wystepów w improwizowanym serialu Spadkobiercy.

impro kolektyw Przyjezdni
skład zespołu: Iza Kała, Agata Biłas, Karolina Pańczyk, Przemek Redkowski, Grzegorz Dolniak, Alan Pakosz, Łukasz Ławniczak.

Przyjechali do Warszawy by improwizować! Ich życiowe i artystyczne ścieżki przecięły się w stolicy, gdzieś w okolicach Placu Wilsona. Bynajmniej nie wpadli na siebie przypadkiem niesieni lunatycznym pędem lemingów. Wpadli świadomie, na siebie i na pomysł stworzenia fuzji talentów i doświadczeń. Owa fuzja to kolektyw aktorów, kabareciarzy, konferansjerów, a nawet rysowników i tancerzy. Ta wrząca, interdyscyplinarna mieszanka talentów, zalet, cnót, przymiotów wręcz boskich, znalazła ujście w jednej z najbardziej żywiołowych i interaktywnych form scenicznych – improwizacji. Przyjezdni zaimprowizują spektakl w oparciu o sugestie publiczności. Publiczność może być mieszana, a niech się słoik z autochtonem jednoczy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Impro z GWIAZDAMI - Przyjezdni i Robert Górski

Polecane z kategorii kabaret