kabaret

Impro z Gwiazdami. Przyjezdni feat. Mikołaj Cieślak

kabaret

Impro z Gwiazdami. Przyjezdni feat. Mikołaj Cieślak

Impro z Gwiazdami. Przyjezdni feat. Mikołaj Cieślak - Bilety na kabaret

IMPRO Z GWIAZDAMI to cykl wieczorów komedii improwizowanej, na które PRZYJEZDNI zapraszają do wspólnego występu znanych i lubianych komików, aktorów, kabareciarzy, prezenterów. Tym razem we wspólnym improwizowanym show zobaczymy jedynego, niewiarygodnego, najlepszego, pełnego Moralnego Niepokoju - Mikołaja Cieślaka!

Zapraszamy na wieczór pełen dobrego humoru, w którym nie zabraknie pola do popisu dla publiczności podającej sugestie improwizatorom!

impro kolektyw Przyjezdni

Przyjezdni to zbiór osobowości, nie mylić z osobliwościami. Aktorzy, kabareciarze, konferansjerzy, a nawet tancerz i rysownik. Wszyscy spotkali się na wielkiej warszawskiej emigracji i w 2014 roku rozpoczęli wspólną, artystyczną przygodę. Z fuzji doświadczeń i talentów powstał teatr improwizowany, w którym budują spektakle komediowe w pełni oparte na sugestiach publiczności.

W skład zespołu wchodzą zawodowi aktorzy, konferansjerzy, prezenterzy telewizyjni, tancerze związani z takim instytucjami jak Teatr Bagatela w Krakowie, TVP2, TVP Rozrywka, Studio Teatralne BAZA.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Impro z Gwiazdami. Przyjezdni feat. Mikołaj Cieślak

Bardzo przyjemne miejsce. Jeśli chodzi o występ artystyczny, to odczucia bardzo pozytywne. Wieczór pełen humoru i dobrego jedzenia.
Jedno słowo - super

Polecane z kategorii kabaret