kabaret

Impro z gwiazdami: Przyjezdni feat. Joanna Kołaczkowska

kabaret

Impro z gwiazdami: Przyjezdni feat. Joanna Kołaczkowska

Impro z gwiazdami: Przyjezdni feat. Joanna Kołaczkowska - Bilety na kabaret

Przyjezdni zapraszają na kolejną odsłonę IMPRO Z GWIAZDAMI. Tym razem naszym gościem będzie wulkan scenicznej energii, nieposkromione, estradowe zwierzę - ASIA KOŁACZKOWSKA z kabaretu HRABI.

Jej improwizatorski talent możecie podziwiać w serialu Spadkobiercy i oczywiście w skeczach Hrabiostwa, w których na improwizację zawsze znajdzie się miejsce. Z nami Asia zagra w krótkich formach, co z Jej nieocenionymi aktorskimi i kabaretowymi umiejętnościami po prostu musi dać oszałamiający efekt! No, oczywiście my też co nieco od siebie dołożymy :)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Impro z gwiazdami: Przyjezdni feat. Joanna Kołaczkowska

Występ rewelacyjny! Aśka jest niesamowita a Przyjezdni też dali radę. Ogólnie występ trzeba zaliczyć do bardzo udanych. Zdecydowanym minusem było miejsce, a raczej ilość osób jaka została upchnięta w tej niewielkiej sali w której odbywał się występ. Dlatego ocena to 4 a nie 5 gwiazdek. Za sam występ należało by przyznać 10 gwiazdek :)
Bardzo fajny wieczór! Wiadomo, jak to w improwizacji, raz coś wyjdzie, raz trochę mniej, ale cały występ baaardzo na plus :)
Jestem fanką tego kolektywu, wszyscy utrzymują poziom i jest super za każdym razem! I z gośćmi specjalnymi i bez! :)
Genialny występ. Szkoda, że czas tak szybko zleciał. Joanna Kołaczkowska nie ma sobie równych.
Upłakałam się , jak norka ! Dziękuje :)

Polecane z kategorii kabaret