kabaret

Impro z gwiazdami: Przyjezdni feat. Katarzyna Piasecka

kabaret

Impro z gwiazdami: Przyjezdni feat. Katarzyna Piasecka

Impro z gwiazdami: Przyjezdni feat. Katarzyna Piasecka - Bilety na kabaret

Zapraszamy na szalony wieczór krótkich gier! Tym razem w roli gwiazdy wiecczoru - Katarzyna Piasecka! Razem z Kasią zaimprowizujemy dla Was krótkie formy w praskim Centrum Zarządzania Światem.

KATARZYNA PIASECKA

Stand-uperka, konferansjerka, improwizatorka. Od 2008 roku jej głównym zajęciem jest stand-up. Występuje zarówno w klubach, jak i dużych salach widowiskowych. Razem z Abelardem Gizą i Kacper Rucińskim współtworzy projekt Stand-up Bez Cenzury. Jest gospodarzem scen stand-upowych w Warszawie (Hybrydy) i Zielonej Górze (Kawon), gdzie cyklicznie zaprasza najlepszych polskich komików.
Współtworzy również grupę improwizacyjną Siedem Razy Jeden. Na scenie obecna od końca 2001 roku. Podczas tych kilkunastu lat pojawiła się w programach rozrywkowych na antenie TVP1, TVP2, TVP Polonia, TVP Rozrywka, Polsat, Tv4, HBO, Comedy Central, TVN, TVN Style.

impro kolektyw PRZYJEZDNI

skład zespołu: Agata Biłas, Karolina Pańczyk, Przemek Redkowski, Grzegorz Dolniak, Łukasz Ławniczak.

Przyjechali do Warszawy by improwizować! Ich życiowe i artystyczne ścieżki przecięły się w stolicy, gdzieś w okolicach Placu Wilsona. Bynajmniej nie wpadli na siebie przypadkiem niesieni lunatycznym pędem lemingów. Wpadli świadomie, na siebie i na pomysł stworzenia fuzji talentów i doświadczeń. Owa fuzja to kolektyw aktorów, kabareciarzy, konferansjerów, a nawet rysowników i tancerzy. Ta wrząca, interdyscyplinarna mieszanka talentów, zalet, cnót, przymiotów wręcz boskich, znalazła ujście w jednej z najbardziej żywiołowych i interaktywnych form scenicznych ? improwizacji. Przyjezdni zaimprowizują spektakl w oparciu o sugestie publiczności. Publiczność może być mieszana, a niech się słoik z autochtonem jednoczy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Impro z gwiazdami: Przyjezdni feat. Katarzyna Piasecka

MEGA BYŁO !! :D
Przyjezdni jak zawsze w świetnej formie! Podziwiam ich ;) W połączeniu z Kasią - mistrzostwo! Szkoda, że najbliższe występy dopiero w grudniu... Każdemu kto jeszcze nie był - polecam z całego serca. Widać że improwizują z pasją, to jest sztuka! A CZŚ to bardzo klimatyczne miejsce ;)
Występ rewelacyjny. Pani Kasia jest super babka.
Było naprawdę genialnie. Improwizację stanął się moją ulubioną formą rozrywki :D Nic nie zostało powtórzone i jest dużo interakcji z publicznością - POLECAM

Polecane z kategorii kabaret