kabaret

Inkubator kabaretowy

kabaret

Inkubator kabaretowy

Inkubator kabaretowy - Bilety na kabaret

Inkubator Kabaretowy to wylęgarnia nowych pomysłów i form istnienia na scenie kabaretowej. Otwieramy nasze podwoje dla młodych zdolnych. Zapraszamy młodych twórców kabaretu na występ przed prawdziwą publicznością, w prawdziwym (kino)teatrze, z prawdziwymi emocjami. Drogi Widzu, pozwól się w to wciągnąć ? masz wybór: siedzieć w domu przed telewizorem, albo przyjść do nas, gdzie gra muzyka (albo aktorzy), szaleją światła a ekran jest nieporównywalnie większy (i nawet czasem go używamy). W dodatku mamy bardzo duże natężenie nowości na program, a kto nie lubi niespodzianek?

Zapraszamy w imieniu początkujących kabareciarzy.

W majowym Inkubatorze Kabaretowym wystąpią: Pierwsza B, Kabaret Nomen Omen, Kabaret Inwokacja
Prowadzenie: Marek Stawarz (7 minut Po)

Inkubator Kabaretowy to tygiel stylistyk, mieszanka wybuchowa inspiracji i wyobraźni, idei i pomysłów. Skecze, piosenki, monologi, konferansjerka ? klasyczne i eksperymentalne. Inkubator Kabaretowy to nie przegląd, nie festiwal i nie konkurs, to coś więcej ? możliwość szlifowania warsztatu, testowania nowych rozwiązań, różnego podejścia do tematu.

Każda edycja to nowe wyzwanie dla widzów i dla występujących. Niektórzy wracają, by weryfikować zmiany w swoim programie i sprawdzać nowe formy, inni ? debiutują na wrzosowej scenie-estradzie mając za sobą występy w innych salach.

Przyjdź! Zobacz! Zainspiruj się!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Inkubator kabaretowy

Najśmiejszniejszy był prowadzący. Reszta mało zabawna mocno początkujące kabarety. Pomysł jak najbardziej na plus ale trzeba jeszcze sporo pracy ;)
Bardzo fajne wydarzenie, dobrze się bawiłam. Szkoda, że widownia była bardzo nieliczna. Może trzeba inkubator bardziej rozreklamować? Będę polecać znajomym. Pozdrawiam :)
Najbard rozsmieszyl mnie gość z widowni.
Zawiedziona 11.01.2015 11:48
Pierwszy niby kabaret P.S totalne dno lepiej niech szukają normalnej pracy , 2 strona medalu profeska mają teksty , przebrania , i zaangażowanie w to co robią gdyby nie oni nie było by nic .

Polecane z kategorii kabaret