koncert Ireneusz Krosny

DANCE AWAY - CARRANTUOHILL, Ireneusz KROSNY, SALAKE

koncert Ireneusz Krosny

DANCE AWAY - CARRANTUOHILL, Ireneusz KROSNY, SALAKE

DANCE AWAY - CARRANTUOHILL, Ireneusz KROSNY, SALAKE - Bilety na koncert

DANCE AWAY - CARRANTUOHILL (muzyka), Ireneusz KROSNY (kabaret), SALAKE (taniec irlandzki)

DANCE AWAY – to niespotykane dotąd połączenie celtyckiej muzyki, irlandzkiego tańca oraz pantomimy. I to w najlepszym wydaniu !
Występujący od 30 lat na scenie, nagrodzony FRYDERYKIEM za swoją muzykę, zdobywca ZŁOTEJ i PLATYNOWEJ płyty – zespół CARRANTUOHILL, wspólnie z wielokrotnymi MISTRZAMI ŚWIATA w tańcu irlandzkim – formacją SALAKE oraz wybitnym specjalistą od pantomimy Ireneuszem KROSNYM, stworzyli widowisko artystyczne łączące te trzy gatunki sztuki.

Przedstawienie stanowi jedną, spójną całość, w której fantastyczna muzyka folkowa przeplata się z energetycznym i niezwykle widowiskowym tańcem irlandzkim oraz wielką dawką wspaniałego humoru. Zaś znany w środowisku kabaretowym Irek KROSNY pokazuje się wreszcie z niezwykle szerokiej strony, nie tylko jako zabawny mim, ale również jako doskonały aktor, tancerz i muzyk.

DANCE AWAY to spektakl gdzie nie pada zbyt wiele słów, za to jest dużo muzyki, tańca śmiechu i radości !

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje DANCE AWAY - CARRANTUOHILL, Ireneusz KROSNY, SALAKE

Bardzo miło spędzony czas, piękny taniec, wspaniali muzycy na scenie, Ireneusz Krosny jak zawsze w formie, drobne niedostatki konferansjerki. Będziemy mile wspominać.
Świetny, pełen humoru, tańca i dobrej muzyki spektakl dla osób w każdym wieku.
Świetny występ! Ireneusz Krosny świetny, muzyka świetna, taniec świetny! Uśmiech na twarzy od pierwszej do ostatniej minuty.
Początkowo nie wierzyłem, że to wszystko razem "zagra". Ale Carrantuohill, Salake, Krosny i spinający całość konferansjer dali tak świetne przedstawienie, pełne humoru, zabawnych scen i interesujace na wielu płaszczyznach, że po zakończeniu imprezy wyszliśmy zachwyceni, z zakwasami w policzkach od śmiechu. Przy okazji ciekawie jest posłuchać paru utworów z repertuaru "Karaluchów", które nie są zbyt często grane podczas koncertów plenerowych.
Świetny spektakl znakomici artyści. Niesamowite wrażenie zrobili na nas młodzi tancerze, cudowna muzyka genialnego zespołu no i niespodzianka w postaci wokalistki. Uczta dla oczu i uszu.
Świetny występ zespołu i Ireneusza Krosnego. Światowy poziom. Prowadzący beznadziejny - zepsuł fantastyczne wrażenia. Bez niego byłby to niezapomniany concert/spektakl.
Niezawodny Carantouhil, wspaniała młodzież z Salake i jedyny Krosny. Było cudownie
Świetne połączenie muzyki, tańca i dobrego humoru.Wspaniałe widowisko.
Świetna impreza, świetna organizacja! Jesteśmy zachwyceni!!!
Świetny występ. Fajne połączenie muzyki, tańca + pantonima Ireneusz Krosnego. To wszystko połaczone wątkiem fabularnym. Miło spędziliśmy czas
Bardzo mi się podobało, pięknie grali, pięknie tańczyli no i pan Ireneusz Krosny jak zawsze pokoazał klasę
bardzo fajne, 1,5 godzinne widowisko, Carrantouhill i Salake jak zawsze świetni, Ireneusz Krosny rewelacyjny, natomiast prowadzący (chyba Tyszkiewicz)pozostawia wiele do życzenia, bardzo sztuczna gra, dobrze że inni wykonawcy zatarli jego nieciekawe wejściówki
Rewelacja! Piękna muzyka, zdolna młodzież, a Krosny rozwala na tysiące kawałków!
To był fantastyczny czas , Przyjaciółkę wyciagnelam na siłę (zrobiłam Jej prezent urodzinowy) ubawilysmy się do łez, po imprezie prosiła żebym Ją jak tylko będą takie imprezy wyciagala z domu. Więcej chyba nie trzeba pisać :)
Bardziej przedstawienie niz koncert ale warto sie wybrac.
Mile spędzony wieczór. Pan Ireneusz Krosny rewelacyjny jak zawsze.
Bardzo fajny występ, ciekawie poprowadzony, I.Krosnego nie trzeba reklamować - jest najlepszy! Dziewczyny świetnie tańczą a Carrantuohill - no cóż, czuję niedosyt, posłuchałabym jeszcze :)
Dawno się tak nie śmialiśmy!!! Do syta! Dziękujemy :)
Carrantuohill jak zwykle świetny. Ania Buczkowska cudna. Przy Krosnym ryczeliśmy ze śmiechu. Salake profesionalne. Jednak scenariusz tego przedstawienia do bani. Wkurzający prowadzący. Cała otoczka niepotrzebna, bo muzyka, taniec i Ireneusz obronili by spektakl bez tego.
Rewelacyjnie spędzony czas, nie pamiętam kiedy dłonie tak bolały mnie od klaskania :-) :-) świetny zespół muzyczny, kapitalny występ grupy tanecznej i rewelacyjny show Irka. Serdecznie polecam :-)
Dawno nie bawiła się tak świetnie. Irek rewelacyjny, a zespół taneczny perfekcyjny
CARRANTUOHILL jak zawsze był SUPER z doskonałą opraw a taneczną SALAKE. Zaproszenie Ireneusza Krosnego był bardzo dobrym pomysłem - dawno tak się nie ubawiliśmy.Chociaż sala DK w Wodzisławiu jest mała i nie była takiej gali jak w teatrze w Rybniku, to było kameralnie, bardzo sympatycznie i swojsko, a przede wszystkim było to wspaniałe widowisko muzyki, tańca i śmiechu - dosłownie atomowy strzał pozytywnej energi i gigantyczny wyrzut dopaminy! :-) Jednym słowem: SUPER! ;-)
Występ rewelacyjny. Bawiliśmy się wyśmienicie
Carrantuohill - balsam dla duszy, Salake zapiera dech... Prowadzący uroczy i zabawny, wokalistka piękna i utalentowana, a nasz kochany Ireneusz Krosny jak zawsze powala talentem, rozśmiesza do łez. Jest kochany, cudowny i przesympatyczny. Artyści włożyli ogrom pracy. Podziwiam, pozdrawiam
Ze względu na udział w wydarzeniu pana Ireneusza Krosnego, widowisko było wyśmienite! Zabawnie i z klasą.
Wspaniały spektakl,śmiech, muzyka i taniec, widowisko i relaks dla całej rodziny,polecam :-)
Rewelacyjny występ. Polecam
Bardzo fajny 2-godzinny relaks :-)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert