kabaret

Jachimek - Tremiszewski TRIO (EX kabaret LIMO)

kabaret

Jachimek - Tremiszewski TRIO (EX kabaret LIMO)

Jachimek - Tremiszewski TRIO (EX kabaret LIMO) - Bilety na kabaret

Atmosfera dymu i nieobliczalności. Proszę wyłączyć telefony i zamówić drinka. Jedziemy i nie wiemy dokąd. Coś się ze sobą łączy, a coś zupełnie nie. Wszystko jest wymyślane na poczekaniu i ma zakasane rękawy u koszuli. Padi Padu Padam!

A tak trochę bardziej normalnie: zbieramy od Widzów pomysły na wymyślonego muzyka światowego formatu, a potem improwizujemy jego biografię. A więc dużo idiotycznych sytuacji i piosenek, poprzecinanych sporą dawką dramy z szołbyznesu, obrzucania się błotem fejmu, łez nad niesprzedaną płytą, skandalu z dziewczynami, chłopakami i zdemolowanymi hotelami oraz dwie ciężarówki dobrego śmiechu. I jeszcze improwizowana muzyka na wysokim poziomie wirtuozerii i głupawki!

Jachimek i Tremiszewski (słowa, pieśni, opowieści, sceny, gry z widzami, żarty [dużo żartów])
Muzyk Damian Borowiec ( instrument)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jachimek - Tremiszewski TRIO (EX kabaret LIMO)

super
Polecam gorąco. Dynamicznie i śmiesznie jak zwykle! Dobry sposób na odstresowanie!
mała 15.03.2017 13:38
Super impreza, mamy nadzieję że będzie ich więcej.
Ale Łeb! :) a nawet dwa! Świetna zabawa!
Występ bajka, dawno się tak nie ubawiłam - trio świetne i forma pref super!!!
Panowie trzymają wysoki poziom wypracowany przez lata treningów. Polecam wszystkim lubiącym dobry humor i impro! Lokal oferuje ciekawe drinki i napoje w atrakcyjnych cenach.
Ja po prostu uwielbiam ten poziom abstrakcji, absurdu... :) Chłopaki są MISZCZAMI w swoim fachu! 2h śmiechu skutkujące zakwasami na brzuchu! Impreza zaczyna się robić cykliczna - z całą pewnością wrócę to obejrzeć nieraz!!! :)
Endrju 17.11.2016 11:50
Bardzo fajne, kameralne miejsce. Występ - Mistrzostwo Świata! Mam zakwasy na brzuchu od nieprzerwanego dwugodzinnego śmiechu. Chłopaki - u szczytu formy - wciągnęli widownię w opowieść pełną niespodziewanych zwrotów akcji :) Jestem pod ogromnym wrażeniem i z pewnością będę śledził wszystkie wydarzenia z udziałem tych Panów! Jeszcze raz dzięki wielkie za świetną zabawę! Pozdrawiam.
Endrju 20.09.2016 15:55

Polecane z kategorii kabaret