kabaret
Jerzy Kryszak

kabaret

Jerzy Kryszak

Jerzy Kryszak - Bilety na kabaret

Jerzy Kryszak - Warszawa Kuźnia Kulturalna | Bilety na kabaret

Każdy występ Jerzego Kryszaka jest wydarzeniem nadzwyczajnym i niepowtarzalnym. Siła jego satyry bierze się z bezpośredniego spotkania z publicznością, którą angażuje w swoje skecze.  Jerzy Kryszak propaguje zręczny dowcip publicystyczny, pełen świeżego spojrzenia na wady i słabości bieżących wydarzeń. Prześmiewca, satyryk, obserwator celebrytów, polityków oraz ulicy. Śmieszy i wzrusza, bawi siebie i publiczność. Tnie ostrzem satyry, ale nie rani. Wytyka wady i słabości, tępi głupotę, sympatyzuje i nie znosi. Teksty pisze sobie sam - ale nic w tym dziwnego - Sienkiewicz też sobie pisał.Kryszak także umiejętnie wciela się w postać, którą naśladuje. Gestykuluje, zmienia głos, akcentuje: po prostu stwarza niepowtarzalne widowisko, na które publiczność reaguje śmiechem i brawami. Show Jerzego Kryszaka to występ zarówno dla młodych jak i dla starszych. Jerzy Kryszak urodził się 24 kwietnia 1950r. w Kaliszu-Czaszkach. Dyplom zawodowego aktora otrzymał kończąc PWST w Krakowie w 1974 roku. Przez kolejne cztery lata był aktorem w "Teatrze Słowackiego" w Krakowie, a później w "Ateneum" w Warszawie.Lata dziewięćdziesiąte to dla Kryszaka przełom. Porzuca teatr i film, by zająć się twórczością kabaretową

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje

Zabawne, inteligentne, zgodne z oczekiwaniami. Dobrze nagłośnione i oświetlone. Było wszystko w porządku.
Wystep taki sobie. Na 1,5 h programu śmiałem sie może przez 15 min. Ale poczucie humoru to rzecz subiektywna jak wiadomo, więc za bardzo prosze się nie sugerować;)
Wspaniały występ, Kryszak w świetnej formie, bawi i wzrusza jak nikt inny.
Świetna zabawa, bardzo miły wieczór, niesamowity człowiek.
bardzo polecam występ Pana Jerzego Kryszaka, dużo śmiechu i miło spędzony czas
Pan Jerzy w formie! Rozbawi największych sztywniaków :) Gwarantowane 1,5 godziny dobrej zabawy. Jest interakcja z publicznością i to jest to czego brakuje przed TV. Jeżeli chodzi o "Kuźnię" to trochę za ciasno w układzie teatralnym i bardzo ciepło.
Pan Jerzy jak zwykle fantastyczny,1,5 godzinna terapia śmiechem ,ale nie zabrakło też refleksji
Jerzy Kryszak jak zawsze niezawodny, żarty na najwyższym poziomie, anegdoty super - jednym słowem rewelacja!
Rewelacja !!!!!
Świetny wieczór z Panem Kryszakiem.
Świetny występ, subtelny humor. Polecam!
Super wystep - nie mozna sie nudzic. Zakonczenie bezbledne.
Wypasiony wystep :) Jerzy w formie przez wieki!
Jerzy Kryszak - podsumowanie wydarzeń w styczniu 2018 oraz wachlarz wspomnień w nawiązaniu do nich. No tak. Dostałem takie zadanie: napisz swoją recenzję ze spotkania z Mistrzem Jerzym K.. Ale jak tu pisać, gdy łapy spuchnięte od oklasków, w mięśniach brzucha zakwasy, a w ustach "zajady" po 2 godz roześmianej gęby. Wczoraj nawet Księżycowi dostało się. Cóż, jako "sygnalista"mam kłopot z tym, w którą stronę skierować informację o zachowaniu Jerzego K. na scenie Kuźni K.. Trudno! Zawieszam swoją funkcję i piszę, jak dawniej pozwalano. Pewnie mnie obhejtują pis.....cy. Mam jednak nieodparte wrażenie, że na widowni miał ogromną przewagę zdecydowanie najgorszy sort. Choć dało się dostrzec kilku widzów o zasępionych twarzach. Najgorszy sort cały czas szalał, a długotrwałe salwy spazmatycznego śmiechu utrudniały Mistrzowi monolog. Aha, chwilami zdarzał się krótki dialog z widownią. Kuźnia K. w swojej przebogatej ofercie wydarzeń ma występy wspaniałych przedstawicieli gatunku "stojak"(ang. stand up). Ale to, co przedstawił Profesor Jerzy K., jako stali bywalcy, oceniamy najwyżej(ang. THE BEST). Kolokwialnie: debeściak. Trzeba być niebywale inteligentnym, aby na bieżąco oceniać wydarzenia tu i teraz ukazując ich karykaturalne oblicze, nikczemność, zakłamanie, głupotę, podłość jako nadrealnie śmieszne zjawiska życia społecznego. Gorąco namawiam do spotkań z Jerzym Kryszakiem! Jest na bieżąco! Dawno temu w STS-ie było sobie "Solo na perkusji"...
Wspaniały występ,same akyualne wydarzenia komentowane w super trafny i dowcipny sposób,zero nudy,półtorej godziny śmiechu :))))))
Cudowny, w formie, z niesamowitą energią! Polecamy!
Super występ!
Do bani! Impreza odwolana pieniadze przepadly.
Byłem pozytywnie zaskoczony. Widziałem dosyć poważne występy Pana Kryszaka a tutaj był w pełni formy i potrafił rozbawić każdego.
bardzo dobry występ, nowy program artystyczny, bardzo dobry kontakt z publicznością
Pana Kryszaka uwielbiam długie lata. Wciąż mnie bawi i uczy. Ma klasę i styl. Jego poziom humoru wysoki jak zawsze, niebanalny.Cenię go za kulturę słowa. Teraz pełno w kabarecie hamstwa i tanich wulgaryzmów, przekracznia granic dobrego smaku. Dzięki mu za to że, że wciąż jest taki cudowny.
Występ był dłuższy niz zazwyczaj (ok 1,5h), ale to jest efekt "interakcji" Jerzego Kryszaka z publicznością. Reszta występu ogólnie była na średenim poziomie. W skali od 1 do 10 daję 6+. Wiekszość z tego, co zostało przedstawione już wcześniej słyszałem 2 lata temu. "Rdzeń" występu był już mi znany sprzed jakiegoś czasu.
Wysoki był jak zwykle na wysokim poziomie. Nie zawiedliśmy się! Na pewno wrócimy.
Jerzy Kryszak to czołówka polskiej sceny kabaretowej. Występ w Bydgoszczy to tego potwierdzenie. Po występie słyszałem przy wyjściu kilka komentarzy, że "się średnio podobało". To albo nie znają twórczości Jurka albo wolą już styl nowych polskich kabaretów. Pozdrawiam
Beznadziejny.
Mam wrażenie, że pan J. Kryszak nie docenia inteligencji widzów i ich wymagań. Występ był zbyt spontaniczny i robił wrażenie słabo przygotowanego, jakby z marszu. Ogólnie można powiedzieć, że zabawił nas, ale mogło być lepiej. Ciekawe, czemu miało służyć godzinne siedzenie pana przy instrumencie?
Zawiodłam się. Byłam już na kilku występach p.Kryszaka ale ten to dno.
Niestety to nie był najlepszy występ Pana Jerzego, toporny dowcip już po 10 minutach przestał mnie i moich znajomych bawić. Przykro mi to stwierdzić, ale było nudno i chyba Pan Jerzy też nie był z siebie zadowolony, ponieważ bisów nie było. Z całym szacunkiem dla Występującego - strata czasu:((((
iza wrrr 02.12.2010 13:15
J. Kryszak jest wybitnym artystą.Jednak ten występ zaliczam do średniego repertuaru....cały czas czekałam na punkt kulminacyjny dowcipów,a doczekałam się ...zziębnięcia.
WIĘCEJ
ZWIŃ