kabaret

Jerzy Kryszak

kabaret

Jerzy Kryszak

Jerzy Kryszak - Bilety na kabaret

Każdy występ Jerzego Kryszaka jest wydarzeniem nadzwyczajnym i niepowtarzalnym. Siła jego satyry bierze się z bezpośredniego spotkania z publicznością, którą angażuje w swoje skecze. Jerzy Kryszak propaguje zręczny dowcip publicystyczny, pełen świeżego spojrzenia na wady i słabości bieżących wydarzeń. Prześmiewca, satyryk, obserwator celebrytów, polityków oraz ulicy. Śmieszy i wzrusza, bawi siebie i publiczność. Tnie ostrzem satyry, ale nie rani. Wytyka wady i słabości, tępi głupotę, sympatyzuje i nie znosi. Teksty pisze sobie sam - ale nic w tym dziwnego - Sienkiewicz też sobie pisał.Kryszak także umiejętnie wciela się w postać, którą naśladuje. Gestykuluje, zmienia głos, akcentuje: po prostu stwarza niepowtarzalne widowisko, na które publiczność reaguje śmiechem i brawami. Show Jerzego Kryszaka to występ zarówno dla młodych jak i dla starszych. Jerzy Kryszak urodził się 24 kwietnia 1950r. w Kaliszu-Czaszkach. Dyplom zawodowego aktora otrzymał kończąc PWST w Krakowie w 1974 roku. Przez kolejne cztery lata był aktorem w "Teatrze Słowackiego" w Krakowie, a później w "Ateneum" w Warszawie.Lata dziewięćdziesiąte to dla Kryszaka przełom. Porzuca teatr i film, by zająć się twórczością kabaretową

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

06.09.2021, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje Jerzy Kryszak

Ubawiłam się serdecznie
rewelacyjny jak zawsze
Monika 21.05.2019 21:08
Tyle się nagadał, nawymyślał, a wody nie pił i za potrzebą nie wychodził. A my, publika? Myślałem, że tak już ze czterdzieści minut gada, a tu niemal półtorej godziny minęło. Świetnie było.
Volt 21.05.2019 10:44
Jak na Kryszaka to bardzo cienki wystep,lekkie rozczarowanie
Michal 21.05.2019 08:58
Doskonały występ, miło spędzony czas z uśmiechem na twarzy, którego nie dało się powstrzymać. Co chwila pojawiające się gromkie brawa świadczyły o doskonałej formie bohatera wieczoru i fakt, ze moja opinia nie jest odosobniona.
Jurek rewelacyjny jak ZAWSZE.Nie mogę już doczekac się kolejnego spotkania.Gorąco polecam !!!!
Zabawne, inteligentne, zgodne z oczekiwaniami. Dobrze nagłośnione i oświetlone. Było wszystko w porządku.
Wystep taki sobie. Na 1,5 h programu śmiałem sie może przez 15 min. Ale poczucie humoru to rzecz subiektywna jak wiadomo, więc za bardzo prosze się nie sugerować;)
Wspaniały występ, Kryszak w świetnej formie, bawi i wzrusza jak nikt inny.
Świetna zabawa, bardzo miły wieczór, niesamowity człowiek.
bardzo polecam występ Pana Jerzego Kryszaka, dużo śmiechu i miło spędzony czas
Pan Jerzy w formie! Rozbawi największych sztywniaków :) Gwarantowane 1,5 godziny dobrej zabawy. Jest interakcja z publicznością i to jest to czego brakuje przed TV. Jeżeli chodzi o "Kuźnię" to trochę za ciasno w układzie teatralnym i bardzo ciepło.
Pan Jerzy jak zwykle fantastyczny,1,5 godzinna terapia śmiechem ,ale nie zabrakło też refleksji
Jerzy Kryszak jak zawsze niezawodny, żarty na najwyższym poziomie, anegdoty super - jednym słowem rewelacja!
Rewelacja !!!!!
Świetny wieczór z Panem Kryszakiem.
Świetny występ, subtelny humor. Polecam!
Super wystep - nie mozna sie nudzic. Zakonczenie bezbledne.
Wypasiony wystep :) Jerzy w formie przez wieki!
Jerzy Kryszak - podsumowanie wydarzeń w styczniu 2018 oraz wachlarz wspomnień w nawiązaniu do nich. No tak. Dostałem takie zadanie: napisz swoją recenzję ze spotkania z Mistrzem Jerzym K.. Ale jak tu pisać, gdy łapy spuchnięte od oklasków, w mięśniach brzucha zakwasy, a w ustach "zajady" po 2 godz roześmianej gęby. Wczoraj nawet Księżycowi dostało się. Cóż, jako "sygnalista"mam kłopot z tym, w którą stronę skierować informację o zachowaniu Jerzego K. na scenie Kuźni K.. Trudno! Zawieszam swoją funkcję i piszę, jak dawniej pozwalano. Pewnie mnie obhejtują pis.....cy. Mam jednak nieodparte wrażenie, że na widowni miał ogromną przewagę zdecydowanie najgorszy sort. Choć dało się dostrzec kilku widzów o zasępionych twarzach. Najgorszy sort cały czas szalał, a długotrwałe salwy spazmatycznego śmiechu utrudniały Mistrzowi monolog. Aha, chwilami zdarzał się krótki dialog z widownią. Kuźnia K. w swojej przebogatej ofercie wydarzeń ma występy wspaniałych przedstawicieli gatunku "stojak"(ang. stand up). Ale to, co przedstawił Profesor Jerzy K., jako stali bywalcy, oceniamy najwyżej(ang. THE BEST). Kolokwialnie: debeściak. Trzeba być niebywale inteligentnym, aby na bieżąco oceniać wydarzenia tu i teraz ukazując ich karykaturalne oblicze, nikczemność, zakłamanie, głupotę, podłość jako nadrealnie śmieszne zjawiska życia społecznego. Gorąco namawiam do spotkań z Jerzym Kryszakiem! Jest na bieżąco! Dawno temu w STS-ie było sobie "Solo na perkusji"...
Wspaniały występ,same akyualne wydarzenia komentowane w super trafny i dowcipny sposób,zero nudy,półtorej godziny śmiechu :))))))
Cudowny, w formie, z niesamowitą energią! Polecamy!
Super występ!
Do bani! Impreza odwolana pieniadze przepadly.
Byłem pozytywnie zaskoczony. Widziałem dosyć poważne występy Pana Kryszaka a tutaj był w pełni formy i potrafił rozbawić każdego.
bardzo dobry występ, nowy program artystyczny, bardzo dobry kontakt z publicznością
Pana Kryszaka uwielbiam długie lata. Wciąż mnie bawi i uczy. Ma klasę i styl. Jego poziom humoru wysoki jak zawsze, niebanalny.Cenię go za kulturę słowa. Teraz pełno w kabarecie hamstwa i tanich wulgaryzmów, przekracznia granic dobrego smaku. Dzięki mu za to że, że wciąż jest taki cudowny.
Występ był dłuższy niz zazwyczaj (ok 1,5h), ale to jest efekt "interakcji" Jerzego Kryszaka z publicznością. Reszta występu ogólnie była na średenim poziomie. W skali od 1 do 10 daję 6+. Wiekszość z tego, co zostało przedstawione już wcześniej słyszałem 2 lata temu. "Rdzeń" występu był już mi znany sprzed jakiegoś czasu.
Wysoki był jak zwykle na wysokim poziomie. Nie zawiedliśmy się! Na pewno wrócimy.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret