koncert Joanna Kołaczkowska

Hrabina Pączek – muzyczny stand-up Joanny Kołaczkowskiej

koncert Joanna Kołaczkowska

Hrabina Pączek – muzyczny stand-up Joanny Kołaczkowskiej

Hrabina Pączek – muzyczny stand-up Joanny Kołaczkowskiej - Bilety na koncert

„Hrabina Pączek – muzyczny stand-up Joanny Kołaczkowskiej” to wyjątkowy recital najpotężniejszego kobiecego głosu polskiej sceny kabaretowej! Artystka znana przede wszystkim z kabaretów Potem i Hrabi tym razem występuje na scenie solo. Podczas recitalu usłyszymy zupełnie nowe piosenki stworzone przy współpracy z wyjątkowymi osobistościami polskiej sceny kabaretowej, przeplatane zabawnymi historiami z pierwszej ręki.

Od zawsze na scenie byłam w grupce, nawet namawiałam lidera kabaretu Potem Władka Sikorę, żeby wymyślał chórki w moich piosenkach, bo nie chciałam stać sama na scenie. Wolałam, żeby ludzie nie skupiali się tylko na mnie. Teraz, w recitalu „HRABINA PĄCZEK – czyli muzyczny stand-up” buduję opowieść wokół siebie i wokół piosenek, które trochę mają odciągać uwagę ode mnie. Zobaczymy, czy to się udaje – mówi Kołaczkowska.
Muzyki potrzebuję jak powietrza, jak wiatru, który przegania… chcę by jego powiew mnie porywał, unosił na barana, a potem grzecznie zanosił do domu. Chcę, by piosenki mną poniewierały i wyrywały mi włosy. Marzeniem moim jest stworzenie takich piosenek, które będą żyły i od czasu do czasu wyrwą komuś choć jeden włos.

Joannie Kołaczkowskiej na scenie towarzyszy kolega z Kabaretu Hrabi - Łukasz „Lopez” Pietsch na instrumentach klawiszowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

13.04.2022, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET
WYPRZEDANE

Recenzje i opinie: Hrabina Pączek – muzyczny stand-up Joanny Kołaczkowskiej

Fantastyczna zabawa!
Genialny występ, świetne miejsce. Bardzo polecam!
Rewelacja 😍😆
Świetny występ, polecam gorąco!
Świetnie się bawiliśmy. I pośmiane i pośpiewane i przemyślane. Dziękujemy!
Cudowny wieczór w idealnym do tego typu wydarzeń miejscu. Polecajka bardzo

Polecane z kategorii koncert