kabaret

KABARETOWO Pod Orłem

kabaret

KABARETOWO Pod Orłem

KABARETOWO Pod Orłem - Bilety na kabaret

Po raz kolejny w naszym Pubie - KABARETOWO "Pod Orłem" czyli STAND UP COMEDY - 120 minut dobrego humoru a następnie AFTER PARTY w Pubie "Pod Orłem"!

Myśleliście Państwo, że widzieliście już zabawny stand-up i że dobry humor już nie jest w stanie Państwa zaskoczyć? Nic bardziej mylnego!

Adam van Bendler i Marcin Zbigniew Wojciech - każdy jest inny, każdy porusza inne tematy na swój sposób, ale łączy ich jedno – forma stand-upowa. Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych informacji o każdym z Panów.

ADAM VAN BENDLER

Adam Van Bendler - Komik z Trójmiasta z raperskim alter ego. Zaliczał epickie występy z Abelardem Gizą. Występował u Kuby Wojewódzkiego. Kocha zwierzęta. Jego hobby to filmy, zwierzęta i myśli samobójcze. W międzyczasie kręci filmy i teledyski. Nowy program Adama to kolejna, piekielna przejażdżka wagonikiem po torach jego własnej niefrasobliwości. Pęd historii zaciera granicę pomiędzy głupotą a pechem. To trzeba usłyszeć na własne oczy.

MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH

Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: "pozytywny wariat." Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje na scenie od 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Jest członkiem grupy POLIŻ STAND-UP, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Prac

Stand-up to komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością.

W przeciwieństwie do kabaretu, stand-up opiera się bardziej na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie z publicznością niż na dopracowaniu każdego wiersza przedstawienia i wartości artystycznej. Artyści stand-upowi za główny cel stawiają sobie rozbawienie publiczności, przywiązują mniejszą wagę do kwestii artystycznych (piosenek i dekoracji znanych z kabaretów).

Nazwa stand-up pochodzi z Ameryki, gdzie, jeśli chodzi o popularność, stand-up zajmuje miejsce w Polsce należące do kabaretów. W Stanach istnieją specjalne kluby zaopatrzone w miejsca do siedzenia i stoliki oraz scenę. Podczas tzw. open mike prawie każdy może wejść na scenę i rozpocząć swój występ. Dzięki takiej formule ten gatunek jest niezwykle przyjazny dla początkujących artystów, bardzo łatwo jest tam zacząć.

Stand-uperzy ostro i szczerze, poruszają tematy niejednokrotnie kontrowersyjne ale jednocześnie niezwykle ważne. Nie ma dla nich tematów tabu. Z dystansem i humorem komentują otaczającą nas codzienność sięgając często po słowa, które zwykło uważać się za wulgarne.

Program przeznaczony jest dla widzów dorosłych.ował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT). Musisz go zobaczyć!

PROGRAM IMPREZY

18:00 - 19:15 - stand up Marcina Zbigniewa Wojciecha

19:15 - 19:30 - przerwa

19:30 - 20:30 - stand up Adama van Bendlera

21:00 - start imprezy w Pubie (dyskoteka)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje KABARETOWO Pod Orłem

Super atmosfera, bardzo kameralne miejsce na tego typu imprezy. Organizacja na wysokim poziomie. Z pewnością wybiorę się tam jeszcze nie raz na tego typu imprezy!
Wspaniały klimat, mega występ, polecam. :)

Polecane z kategorii kabaret