kabaret

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW - "Chyba znowu coś urwałem - czyli motocyklem przez szlak Ho Chi Minh w Wietnamie" - Rafał Wyszyński

kabaret

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW - "Chyba znowu coś urwałem - czyli motocyklem przez szlak Ho Chi Minh w Wietnamie" - Rafał Wyszyński

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW - "Chyba znowu coś urwałem - czyli motocyklem przez szlak Ho Chi Minh w Wietnamie" - Rafał Wyszyński - Bilety na kabaret

Rafał Wyszyński opowie o swojej samotnej przeprawie z południa na północ Wietnamu na niemal dwa razy starszym od niego motocyklu.

Czemu każda droga w Wietnamie to lawa? Jak wyrwać córkę mechanika na nowy wydech? Czemu wszystkie krzesła i stoły w knajpach wyglądają jak w przedszkolu?
Po co przykleić puszkę po piwie do kasku?

Ponad 4 tysiące kilometrów po drogach i bezdrożach. W dżungli, górach w miastach i nad morzem. Wspinanie bez asekuracji w Zatoce Ha Long, wypasanie bawołów u górskich plemion na granicy z Laosem, stanowienie gościa weselnego pachnącego benzyną w smarze po łokcie czy przedzieranie się przez dżunglę na szczyt najwyższej góry Indochin. Spontaniczna decyzja o zakupieniu starego motocykla w Wietnamie dała początek jednej z najlepszych przygód w moim życiu.

Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje KLUB OBIEŻYŚWIATÓW - "Chyba znowu coś urwałem - czyli motocyklem przez szlak Ho Chi Minh w Wietnamie" - Rafał Wyszyński

Język i styl osoby prezentującej pozostawia wiele do życzenia.....Ogólnie poziom prelegentów w ostatnim czasie niestety obniża się.
Ciekawa przygoda opowiadana ze swadą. Momentami swobodny język prelegenta trochę mi przeszkadzał ale kładę to na karb młodego wieku. Nie chodzi o wulgaryzmy ponieważ niekiedy mocniejsze słowo podkreśla dramaturgię opisywanego zdarzenia ale nie lubię słów typu mega czy zaje...ty. Uważam że to niepotrzebne zaśmiecania naszego języka. Pewnie jestem już stary :)
Prezentacja wywoływała śmiech co było bardzo miłe w piątkowy wieczór, język którym posługiwał się prezentujący był kontrowersyjny.
Może dla kogoś, kto nie odwiedził Wietnamu bylo to interesujące. Jeśli ktoś już był - żadnych nowości ani odkryć. Mało zajmujący sposób opowiadania.

Polecane z kategorii kabaret