kabaret Kabaret Ani Mru-Mru

Kabaret Ani Mru-Mru - Nuda, rutyna i odcinanie kuponów

kabaret Kabaret Ani Mru-Mru

Kabaret Ani Mru-Mru - Nuda, rutyna i odcinanie kuponów

Kabaret Ani Mru-Mru - Nuda, rutyna i odcinanie kuponów - Bilety na kabaret

To kabaret dla każdego widza. Nie trzeba być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, żeby móc się dobrze bawić - ten kabaret polityką się nie zajmuje. Chłopaki z ANI MRU-MRU podejmują tematy z życia wzięte np. skecz Na porodówce, albo puszczają wodze wyobraźni i wprowadzają bohaterów baśniowych np. skecz o wampirku o słodkim imieniu pt. Tofik. Są rozchwytywani, a każdy ich skecz bawi do łez. Mają swój własny, niepowtarzalny styl.W nowym programie kabaretu Ani Mru-Mru zaprezentowany zostanie repertuar składający się z różnorodnych skeczy. Widzowie zajrzą na budowę stadionu, usłyszą wyjątkowe wykonanie utworu folkowego jak i rockową opowieść o życiu kabareciarza oraz dowiedzą się co nieco o dietach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaret Ani Mru-Mru - Nuda, rutyna i odcinanie kuponów

Super! Czekamy na kolejne występy!
Wyśmienicie jak zawsze :)
Program super, widziałem kilka skeczów wcześniej ale na żywo są jeszcze lepsze.
tak trzymac!
Występ OK. Fajne połączenie znanych i nowych (przynajmniej dla mnie) skeczów. I jeszcze jedno pytanie, czy Wójcik naprawdę przebiegł nago?
Zakup biletów i info zwrotne bdb. Sama organizacja występu bardzo zła. Nikt nas nie poinformował, ze przed sceną są dodatkowe krzesła oprócz stolików. Miałam świadomość że będziemy siedzieć blisko sceny tak nie było. Menu w restauracji bardzo skrócone - też nie było o tym informacji. Nie zdecydujemy się więcej na tego typu rozrywkę.
Zajefajnie.
Bardzo dobry i śmieszny kabaret :)
Organizacja była sprawna, a charyzma występujących nieraz doprowadziła mnie do śmiechu. Długiego śmiechu.
Miodek 09.10.2013 21:11
Beznadzieja- dosłownie:nuda, rutyna i bezczelne odcinanie kuponów.
Występ był wspaniały. Do dzisiaj go wspominam i pewnie jeszcze bardzo długo będę. Poleciłam kilku osobom i razem z nimi czekam na następny występ kabaretu Ani Mru-Mru.
Annie 06.10.2013 23:52
Program słaby. Chłopaki zagrali z 4 skecze nie prowokując wielu sytuacji do śmiechu. Odnosiło sie wrażenie, że faktycznie 'nuda, rutyna i odcinanie kuponów', więc lepiej idźcie do domu. Po piątkowym występie byłam zaskoczona i zawiedziona. Na szczęście załapałam się jeszcze w dwójce na "dzięki bogu już weekend' i jako widz telewizyjny uśmiałam się do łez z Jurkami i Limo.
OK
Nie ma co się rozpisywać...profesjonalnie jak zawsze i kupa śmiechu...jeden z najlepszych Kabaretów na jakim byłem...jak dla mnie rewelacja :)
cwiklashow 06.10.2013 19:55
Genialni artyści, kapitalne skecze, porywające widowisko, mega zabawa.
TO BYŁO FANTASTYCZE SHOW !
super!
krzychu_ten 06.10.2013 09:53
kabaret ok
juan224 06.10.2013 06:41
Pomimo braku nowości (ale sam tytuł występu na to wskazuje :)), jestem usatysfakcjonowana i zadowolona, że mogłam obejrzeć na żywo mój ulubiony kabaret. Bardzo dobry występ.
Jak dla Nas Rewela!
Odczułem lekką zadyszkę mojego ulubionego Kabaretu.
macienty 04.10.2013 20:04
ok! chociaż chciałoby się trochę więcej nowości
ajastrzab2 04.10.2013 16:32
Byliśmy na występie Ani MRU Mru parę lat wstecz i bolały nas przepony ze śmiechu, tym razem AŻ tak śmiesznie nie było ALE I TAK SĄ BOSCY. ROZCZAROWAŁO MNIE TO, ŻE BYŁY DWA STARE NUMERY, ZA BILETY PŁACI SIĘ PO TO ŻEBY ZOBACZYĆ KABARET NA ŻYWO, ALE I TEŻ PO żeby zobaczyć newsy, a nie to samo co za darmo w telewizji...Mimo to efekty specjalne i w ogóle profesjonalizm w przygotowaniu programu bomba. No i gołego Wójcika będę pamiętać do końca życia. I LOVE YOU
wuka 04.10.2013 13:43
Mało zabawnie !!!
Adam 04.10.2013 09:50
Tytuł występu adekwatny do tego co się działo na scenie...
Bilety nie były tanie. Spodziewałem się z żoną,że będą jakieś nowe skecze. W całym programie najlepsza była scenka "o Stadionie Narodowym", lecz ona ma już swój czas i nie bawi jak dwa lata temu. Poza tym wiało nudą. Artyści chyba na szybkiego przygotowywali swój program. Najgorszy (najnudniejszy) był skecz przy zgaszonym świetle "u lekarza". Transmisje telewizyjne tego kabaretu są o wiele ciekawsze.
kanton 04.10.2013 06:40
Skecze trochę na siłę, ale ogólnie w miarę ok
Na kolana nie powalało ale nie było tak źle.
Mało nowości
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret