kabaret Kabaret Ani Mru-Mru

Kabaret Ani Mru-Mru - Skurcz!

kabaret Kabaret Ani Mru-Mru

Kabaret Ani Mru-Mru - Skurcz!

Kabaret Ani Mru-Mru - Skurcz! - Bilety na kabaret

Pochodzą z Lublina. Nie są spokrewnieni. Największe przystojniaki wśród kabareciarzy i najlepsi kabareciarze wśród przystojniaków. Kupują serca widowni od pierwszego wejrzenia, zwłaszcza jej damskiej części. Są zaprzeczeniem stwierdzenia, że najbardziej beznadziejny zespół rockowy ma więcej gotowych na wszystko fanek niż najlepszy nawet kabaret. Ani Mru Mru mają mnóstwo fanek i fanów w całym kraju. A także poza nim.

  • Marcin Wójcik
    Znany też jako Stanisław Dziąsło. Pomysłodawca i założyciel formacji. Najpopularniejszy tleniony blondyn w Polsce.

  • Michał Wójcik
    Kabareciarz i mim w jednej osobie. Obdarzony niezwykłym urokiem osobistym. Potrafi z przekonaniem zagrać zarówno Tofika, jak i gumową lalkę.

  • Waldemar Wilkołek
    Dźwiękowiec, osoba "do wszystkiego" i podpora moralna grupy. No cóż... jaka podpora, taka moralność...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaret Ani Mru-Mru - Skurcz!

WYSTĘP KABARETU JAK ZWYKLE BYŁ DOSKONAŁY . ORGANIZACJA WYSTĘPU RÓWNIEŻ BARDZO DOBRA.
Było miło, przyjemnie i wesoło :)
Zabawa przednia :). Lokal .... jak na Czerwionkę-Leszczyny rewelacja :) na pewno zawitam tam częściej.
Występ bardzo dobry! Wspaniała atmosfera i doskonała zabawa
Występ i organizacja świetne
Wasza usługa - OK. Występ kabaretu Ani Mru Mru - gorzej. Prawie wszystkie skecze stare i do tego chłopcy idą na łatwiznę(np.skecz o alpinistach bez alpinistów). Myślałem że będzie lepiej.
Było rewelacyjnie!
Niestety, ale zawiodlam sie.
Super występ , dobrze się bawiliśmy . Czekamy na następne imprezy.
Tylko dwa nowe skecze. Reszta już znana.
Wszystko ok. Ubaw po pachy ;)
Słabiutki występ. Wszystkie skecze stare i ograne. Widać że Panowie zmęczeni już tym repertuarem. Ten występ mnie zawiódł.
Kabaret fajny, ale szkoda że wiele skeczy powtarzanych od lat (niewiele nowego) oraz niestety bardzo krótki spektakl - po ok godzinie rozpoczął się zaplanowany bis. To przesada przy takiej kwocie i zapełnionej sali. Obsługa biletynakabarety bardzo ok.
Nieusatysfakcjonowany 09.11.2016 20:39
Kabaret Ani Mru Mru - Chłopaki jak zwykle świetni dali czadu. Polecam spektakl. Jedynym minusem miło spędzonego czasu jest sam teatr Palladum, który chyba winien przejść już jakiś remont a w szczególności widownia aż się o taki prosi
Występ udany. Niektóre numery były mi już znane z TV. Skecze dopasowane do publiczności, regionu i miasta w którym występują. Dobry kontakt z publicznością. Występ ok. 1,5h.
Chłopaki jak zwykle wielka klasa. W Palladium krzesła bardzo niewygodne.Z niecierpliwością czekam na nową trasę z nowymi skeczami.
Chłopaki jak zwykle superrrr. Tylko te siedzenia w Palladium trochę nie wygodne. W Romie było znacznie lepiej(wygoda i widoczność) Czekam na nowy sezon.
Szczebel 28.10.2016 20:30
Fajnie, ale skecze sa troche czasowo wydluzane. Ciekawe jaki bedzie nowy program.
Zabawa była świetna. Polecam
Agnieszka 25.10.2016 10:03
Przedstawienie fantastyczne, sala na poziomie dobrym, ale zbyt mała obsługa szatni w chwili zakończenia przedstawienia, która pomimo dużego zaangażowania nie była w stanie obsłużyć wszystkich gości Palladium
telesfor 24.10.2016 21:44
Było super!!!
Kabaret Ani Mru Mru nie zawodzi. Potrafią rozbawić do łez. Nadal zaskakują. Jedyny minus to taki, że na sali było bardzo ciasno i duszno.
Szczerze mówiąc panowie miejscami przynudzali. Program bardzo stary i nie warty swojej ceny. Tym bardziej że wszystko można sobie w spokoju w domu pooglądać w telewizji za darmo. Mogli się trochę bardziej postarać i dawać skecze nie nagrywane w tv. Z pewnością nigdy więcej nie wezmę udział w takim odgrzewanym programie 5 skeczy na krzyż to przesada.
Polecam!
Zabawa przednia, płakaliśmy ze śmiechu! Chłopaki jak zwykle w świetnej formie!! Czekamy na kolejny repertuar i występy w Legionowie:-)
super wiele śmiechu, bezpiecznie na balkonie .
Trio jak zawsze było świetne i rozbawiało do łez. Są po prostu profesjonalistami w tej dziedzinie.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret