kabaret

Kabaret Ciach, Kabaret Limo, Kabaret Szarpanina

kabaret

Kabaret Ciach, Kabaret Limo, Kabaret Szarpanina

Kabaret Ciach, Kabaret Limo, Kabaret Szarpanina - Bilety na kabaret

Kabaret Szarpanina to pierwszy szczeciński kabaret, który został laureatem niemal wszystkich festiwali kabaretowych w kraju. W 2010 roku ich program zatytułowany Krajm Storys został doceniony i nagrodzony przez takie tuzy polskiego kabaretu jak Jacek Fedorowicz, Maria Czubaszek, czy Rafał Kmita. Niejednokrotnie zostali także laureatami bodaj najważniejszej z festiwalowych
nagród – nagrody publiczności.

K**abaret Ciach** w swoich programach pokazuje sytuacje z życia wzięte lub absurdalne. Dominuje w nich tematyka społeczna, kryminalna, oraz parodie znanych postaci, sytuacji i piosenek. Kabaret Ciach raczej nie zajmuje się polityką. Zdarzają się jednak nieliczne wyjątki od tej reguły: np. skecz "Samoobrona przed Samoobroną" czy "Wywiad z premierem Pawlakiem".

Artyści Kabaretu Limo rozśmieszają w niesamowity sposób – bawią się tym, co robią, podpierając kunsztowne aktorstwo doskonałymi tekstami. Ci, którzy obserwują karierę Lima, pamiętają ich habity i Świętą Inkwizycję oraz czarne trampki, którymi podbijali serca publiczności na Pace. Udało im się po wielokroć, dlatego oglądanie ich to naprawdę świetna zabawa.
Stworzyli kilka programów: "Limoniada", "Wersja robocza", "Program ze zwłoką", "Kokodżambo", "Za murami, za stosami", „"Miasteczko", "Dzielnia" i obecnie "Niebieski Migdał". Wygrali w międzyczasie mnóstwo nagród na wszystkich przeglądach w kraju – do tego stopnia, że przestali się pokazywać na konkursach – no chyba, że w roli gwiazdy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaret Ciach, Kabaret Limo, Kabaret Szarpanina

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret