kabaret

Kabaret Czesuaf | Kwartet Obsession - dwie rejestracje DVD

kabaret

Kabaret Czesuaf | Kwartet Obsession - dwie rejestracje DVD

Kabaret Czesuaf | Kwartet Obsession - dwie rejestracje DVD - Bilety na kabaret

Kabaret Czesuaf wystąpi z programem "REWIZYTA"

Kabaret Czesuaf to jedyny kabaret, który przyjeżdża do widzów z rewizytą, nawet jeśli widzowie wcześniej nie byli z wizytą u kabaretu. Bo „Rewizyta” to tytuł programu kabaretu Czesuaf, którego zapis znajdzie się na płycie DVD. Żebyście i Wy mogli pójść do znajomych z „Rewizytą”. Żeby i Wasi znajomi się pośmiali. Bo „Rewizyta” to kilkanaście skeczów i piosenek, które w celny sposób komentują otaczającą rzeczywistość, bawią widza, nierzadko do łez, a i czasem potrafią wzruszyć. Więc warto to nagrać, żeby potomni widzieli i mówili „Kiedyś to były rewizyty!”.
W tym programie można zobaczyć sytuacje małżeńskie, zawodowe, pochylić się nad losem chorego mężczyzny, udać się z rewizytą do księdza i przeżywać emocje sportowe, oglądając relację z walk na sklepowych promocjach. Kabaret Czesuaf w programie „Rewizyta” nie stroni od tematów trudnych, jak np. pogrzeb, zdrady małżeńskie, czy też kupno biletu w kasie PKP, ale wszystkie te kwestie porusza ze smakiem i w ciekawy sposób. W „Rewizycie” można zobaczyć takie skecze i piosenki jak „Rośliny doniczkowe”, „Ferie w Zakopanem” i „Katar”, spotykając nietuzinkowe postaci: Jadwigę, która żadnej promocji nie opuściła, dobrze wychowanego majstra Jachimczyka, piłkarza, którego żona nie chce puścić na mundial albo kasjera PKP, który nigdy nie odpowiada na „dzień dobry”.
Podsumowując, w dobrym tonie jest udać się z „Rewizytą” razem z kabaretem Czesuaf!

KWARTET OBSESSION wystąpi z programem "Sztuki Piękne"

Kwartet Obsession to cztery piękne i utalentowane kobiety grające na instrumentach smyczkowych, które w przyjemny sposób udowadniają, że muzyka klasyczna wcale nie musi być poważna.
“Sztuki Piękne” to pełen kobiecego uroku program muzyczno-kabaretowy w wykonaniu Agnieszki Klisiewicz, Kamili Szalińskiej-Bałwas, Aleksandry Świdzińskiej i Justyny Meliszek. Podczas występu wysłuchają i zobaczą Państwo jak w zabawny sposób można łączyć muzykę klasyczną,
filmową oraz utwory jazzowe i pop.
Artystki przechodzą od najpiękniejszych utworów muzyki klasycznej po hity współczesnych czasów, zatem obok V symfonii Beethovena usłyszeć można na przykład niebanalne wykonanie Shape of You Eda Sheerana, a wszystko to przeplatane gagami, pięknymi piosenkami i dowcipem.
Codzienne kobiece obowiązki domowe, ciągła walka z dążeniem do perfekcyjnej sylwetki i oczywiście rozterki miłosne - to tematy, które Kwartet Obsession używa do stworzenia osobliwej terapii muzyką i śpiewem. Z tej niezwykłej spirali zintensyfikowanych uczuć i eskalowanych emocji
powstał nowy, groteskowy program „Sztuki Piękne”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaret Czesuaf | Kwartet Obsession - dwie rejestracje DVD

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret