kabaret

Kabaret DNO i Kabaret Noł Nejm

kabaret

Kabaret DNO i Kabaret Noł Nejm

Kabaret DNO i Kabaret Noł Nejm - Bilety na kabaret

Kabaret Dno na scenie zaskakuje wyszukanym pomysłem, nietuzinkowymi rozwiązaniami scenicznymi, a przede wszystkim formą popartą rekwizytem, kostiumem, w wyjątkowych przypadkach i scenografią i zawsze bogatą ścieżką dźwiękową.
Inspiruje ich wszystko to co ciekawe, nowe i jeszcze nie wyeksploatowane przez materię zwaną kabaretem. Od zawsze filozofią kabaretu było robienie skeczy oryginalnych, szalonych, niekiedy wymagających dużo pracy i zapału.
Lubią dłubać przy czymś, co już na wstępie okazuje się być karkołomnym pomysłem, często powtarzając: "Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga!. Łam, czego rozum nie złamie".

Kabaret Noł Nejm - Z zawodu satyrycy, krytycy filmowi, teatralni, badacze kultury dalekowschodnich. Spektakle NOŁ NEJM to zazwyczaj tematycznie zamknięte całości w których pierwsze skrzypce grają dźwięk, światło i oni sami. Bawią słowem, ruchem i gestem. Każdy skecz ma swój dominujący kolor, ma swoje tempo i swój odrębny klimat. NOŁ NEJM nie boi się tematów trudnych jak : śmierć, upiory i strachy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaret DNO i Kabaret Noł Nejm

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret