kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI - Bilety na kabaret

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. W tym roku Hrabi zyskuje pełnoletność - w 2020 mija dokładnie 18 lat od początku ich działalności! W czasie ich wizyty w Lublinie możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie – kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.

Czesław Jakubiec to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, Czesław Jakubiec

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
WIĘCEJ

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

najlepszy kabaret Hrabi wraz z Czesławem Jakubcem
Występ był rewelacyjny. Uwielbiam Hrabi a szczególnie Boską Kołaczkowską. Nie zawiodłam się. Wielkie dzięki.
Skecze są świeże, ciągle dopracowywane i dopieszczane. Ten spektakl kabaretowy jest świetny, a dodatkowo z każdym kolejnym obejrzeniem smakuje lepiej - po 8 razie coś o tym wiem. Polecam miłośnikom opery, ale też tym, którzy tak, jak ja nie są wielkimi fanami tej formy teatralnej. Może was też przekonają, że opera nie jest taka straszna, w końcu muzyka poważna, nie musi być poważna :D
jak zwykle zdrowy śmiech, a nie rechot.
Występ udany, całkiem długi (prawie dwie godziny bez przerwy) program ciekawy i uderzający w trochę inne tematy niż Hrabi częstował do tej pory. Duży plus za interpretację znanych tematów operowych, a Pan Jakubiec klasa sama w sobie, super ze współpracujecie!!! Jak dla mnie ciut za mało gry mimicznej, w której jesteście Mistrzami, ale ogólnie super spędzony czas. Aula w Poznaniu niby ładna, niby nowa, a krzesła to masakra. Bardzo niewygodne, duży minus dla tego miejsca.
Jak zawsze, dowcipy na wysokim poziomie i pełen profesjonalizm w każdym zakresie, a stroje w głównej Arii na wypasie...:)
Byłam wczoraj,jeszcze jestem pod wrażeniem
Ten kabaret niezmiennie prezentuje najwyższy poziom. Zawsze dobra zabawa i świetna atmosfera. Tak trzymać! Dziękuję 😊
Jak zawsze Rewelacyjny występ kabaretu Hrabi!!!
Świetnie zorganizowane wydarzenie. Artyści wspaniali. Nowy program z aluzjami do znanych wystapien.
Cudowny Kabaret
Joanna 15.09.2021 10:59
Super występ . Wspaniała zabawa przez dwie godziny.
Lekkie rozczarowanie. Pomysł na temat wiodący kapitalny. Aryjki - perełki. Najlepszy numer całego spektaklu był dopiero w drugim bisie. Raził natomiast Kamol w wygibasach rodem z "Chłopaków do wzięcia". Długimi momentami było zbyt krzykliwie, co szczególnie rzucało się na uszy przy kapitalnych fragmentach zagranych szeptem i ciszą.
Jak zwykle kabaret Hrabi stanął na wysokości zadania. Nie do podrobienia Joanna Kołaczkowska ❤️❤️❤️. Polecam wszystkim, 2 godziny świetnej zabawy.
Hrabi - jak zwykłe perekcyjnie, w swoim stylu, super spektakl, zabawa i ubaw po pachy. Pani Kołaczkowska jest niesamowita - jesteśmy jej zagorzałymi fanami.
Występ rewelacja. Jesli ktoś jest niezdecydowany czy iść to zdecydowanie polecam iść a Nie będziecie żałować !!!
Najlepsi - zawsze!
Naj, naj, najlepszy polski kabaret. Mistrzowskie aktorstwo - Joanna bezkonkurencyjna. Wspaniały program - ogrom wrażeń , świetna zabawa
GEORGE 14.09.2021 21:44
Jak zwykle niezastąpieni. Tęskniliśmy! :)
Świetna zabawa! Dzięki!
Ewa W. 14.09.2021 12:30
Fenomenalnie, śmiechu było co nie miara. Znakomity program, który przyniósł radość, śmiech i łzy - ze śmiechu rzecz jasna. Już dawno się tak nie uśmialiśmy, a był to program o Operze, czyli ból, łzy, smutek, gehenna 😁
Ariaci …..ach aria Ci - klasa! Organizacja na wysokim poziomie. Szacunek do publiczności, punktualność, obsługa, komfort. Polecam Relax Złota 5
Aneta 14.09.2021 10:10
Super. Przemiły wieczór.
Mario 14.09.2021 09:45
Jak zawsze z Hrabi - świetna zabawa i atmosfera. Pani Asia to po prostu ikona polskiej sceny kabaretu. Dziękuję że jesteście!
Tusza 14.09.2021 09:41
Kapitalne !
Jak zwykle : Mistrzostwo Świata !!!!
Tomasz 14.09.2021 09:39
świetna organizacja. super atmosfera przed wejściem i w takcie spektaklu. Bar świetnie zaopatrzony.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret