kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI - Bilety na kabaret

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. W tym roku Hrabi zyskuje pełnoletność - w 2020 mija dokładnie 18 lat od początku ich działalności! W czasie ich wizyty w Lublinie możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie – kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.

Czesław Jakubiec to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, Czesław Jakubiec

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Chorzów

Recenzje i opinie: Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Kabaret Hrabi jak zawsze na wysokim poziomie
Wspaniali, zabawni, wzruszający !! Uwielbiam ICH !!
Ubawiłam się jak zwykle 🙂
Występ - rewelacja, organizacja występu- znakomita serwis biletyna.pl- profesjonalny, z szacunkiem do klienta
Już poraz kolejny miałem zaszczyt oglądać występ kabaretu Hrabi, kolejny raz się nie zawiodłem. Dobrze spędzony czas, naładowany pozytywną energią. Do zobaczenia następnym razem.
Uwielbiam ich!!!
Fantastycznie :-) NAJLEPSI
Kabaret Hrabi jak zwykle w formie. Bawiłem się dobrze, pomimo, że opera nie jest moją ulubioną muzą.
Wspaniały występ! Uczta dla ucha. Uśmiech nie schodzi mi z twarzy od wczoraj :) Pani Joanna jak zwykle wymiata. Cudowny poziom absurdu. Jeden z najlepszych programów Hrabi!
Rewelacja!!! Polecam wszystkim aby wybrali się na ten repertuar!!!
Swietna zabawa, mnostwo humoru, polecam!
Powiem tyle- rzęsy mi odpadły :)) Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie widzieli, a Ci co widzieli, na pewno pójdą jeszcze raz.
Czesław nie powinien przychodzić z mamą!
Świetna rozrywka, Hrabi jak zwykle pokazało na co ich stać, gość specjalny Pan Czesław Jakubiec wpasował się idealnie. Humor, humor i jeszcze raz śmiech :)
Jak zwykle śmiesznie i z klasą
Genialny program, genialny przekaz, genialna zabawa. Nic innego nie powiem, bo jestem w ciągłym zachwycie. Wszyscy świetni, Aśka jak zwykle wymiata)))))))))))))) Niezwykle wysoki poziom artystyczny. Klasa. Czułam się, jakbym odwiedziła kilka miejsc w jednym czasie: opera, teatr, kabaret. Cudownie)
2 godziny pełne śmiechu. Jak zwykle zajebiście, polecam wszystkim
Bardzo dobry program. Do tego rewelacyjny kontakt z widownią połączony z swobodną improwizacją ale i wyczuciem. Świetne tempo programu. Słowem bardzo udany wieczór.
JAK ZAWSZE CZAS SPĘDZONY Z KABARETEM HRABI BYŁ W 120% TYM NA CO LICZYLIŚMY, DWIE GODZINY BOSKIEGO HUMORU, ŚMIECHU I "ŁEZ". CZEKAMY NA KOLEJNY PROGRAM!!!!!!!
Rewelacja! Polecam z całego serca! Kocham ich!
Uwielbiam kabatet Hrabi! Rewelacyjny występ. Z kulturą i na poziomie.
Hrabi jest mistrzem kabaretu
Genialni jak zawsze
To było to na co czekałam, kabaret świetny, Pani Kołakowski i reszta zespołu po prostu dali z siebie wszystko
Mistrzostwo!
Nie będę obiektywna,bo kocham Hrabi:D Występ rewelacyjny,aż mnie szczęka bolała od śmiechu:) Skecz z Teściową super! Polecam gorąco, Hrabi to kabaret z górnej półki! Nasz ulubiony!
Kamila z Familią 19.10.2021 08:57
rewelacyjny występ, Kabaret Hrabi najlepszy na świecie - uwielbiam
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret