kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI - Bilety na kabaret

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. W tym roku Hrabi zyskuje pełnoletność - w 2020 mija dokładnie 18 lat od początku ich działalności! W czasie ich wizyty w Lublinie możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie – kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.

Czesław Jakubiec to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, Czesław Jakubiec

CZYTAJ WIĘCEJ

IRA

IRA

(895)

najbliższe wydarzenie
23.03.2022 19:00

bilety od 100.00 PLN

KUP BILET

Bilety

Recenzje i opinie: Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Rewelacja! Śmiech od pierwszej minuty aż do ostatniej. Każdemu polecam😀
Wspaniałe wydarzenie, bawiliśmy się fantastycznie, zużyliśmy dużo chusteczek bo płakaliśmy ze śmiechu prawie cały czas. Hrabi są najlepsi!!!! Chcemy aby częściej przyjeżdżali do Pruszkowa
Inteligentny humor, interakcja z widownią, fajna doza improwizacji. Warto zobaczyć.... I chyba jednak pójdę do opery.
Bardzo dobrze się bawiliśmy! Nie umieraliśmy ze śmiechu ale było bardzo wesoło i na bardzo wysokim poziomie. Hrabi potrafi rozbawić nawet skeczem, w którym nie pada ani jedno słowo. Polecam wszystkim!
To był, jest i długo pewnie jeszcze będzie najlepszy polski kabaret. Polecam każdemu.
długo czekałem, aż Hrabi zjawi się w Olsztynie. wrażenia? świetny występ, ale jak zwykle za "krótki". Polecam wszystkim.
Bardzo mile spędzony czas.
Jestem zachwycona .Mój ulubiony kabaret .Uwielbiam Hrabi ❤️
Występ nie powtarzalny. Bawiłem się świetnie. Polecam.
Jak zwykle niezawodni! 2 godziny dobrej zabawy!
Genialni są ! Mój pierwszy raz ! Uśmiałam się przecudnie !!
Nic dodać nic ująć! Genialna Pani Kołaczkowska ze świetnymi kolegami i wieczór pełen śmiechu.
Jak zwykle najwyższy poziom :):)
Wspaniały występ pełen humoru i interakcją z publicznością
Wspaniałe wydarzenie, artyści na najwyższym poziome.
To są prawdziwi wARIACI. Dawno nie spędziłem tak dobrze 2 godzin. Ich skecze i scenki są prześmieszne. Uwaga SPOILER: Jeśli planowałeś iść do Opery, a nie masz 3-4 godzin wolnego czasu, tu w 2 godzinki dostaniesz pełne streszczenie.... ;-)
Prawie dwie godziny nieprzerwanego szczerego śmiechu. Rewelacja.
Wspaniałą uczta intelektualna, doprawiona dużą dawką humoru. Polecamy z małżonkiem, gdyż byliśmy wniebowzięci przedstawieniem.
HRABI to gwarancja najwyższej jakości i najlepszej zabawy! Kto nie był powinien spróbować choć jeden raz,
Jak zawsze - super poziom
Wspaniale się bawiłam, to najlepszy polski kabaret, daja zawsze z siebie wszystko , na 100%, Joanna Kolaczkowska rewelacyjna jak zawsze, panowie więcej niż super, pierwszy raz choć uwielbiam operę, widziałam i słyszałam Czesława Jakubca, wspaniały głos i gra aktorska , rewelacja, myślę, że powinien na stałe zagościć w Hrabim,, pasują do siebie, czekam na następny występ, poza tym temat występu niby poważny, a jednak można zagrać komediowy, kapitalne występ
Bardzo dobrze się bawiliśmy z mężem..Kabaret inny niż wszystkie.Kupiłam bilety po obejrzeniu kabaretu w telewizji, który był właśnie z takim muzycznym akcentem. Wspaniałe połączenie muzyki z dowcipem. Miałam skojarzenie z kabaretem Starszych Panów. Włączenie muzyka z pianinem i p.Czesława( tenor) strzał w dziesiątkę. Dziękuje:-)))
Doskonała zabawa w miłym towarzystwie, z Kabaretem Hrabi gwarantowany ubaw!Zawsze polecam
Kabaret na 10 .Hrabi jak zawsze na najwyższym poziomie .Sala duszna , gęsto ustawione krzesla . Żadnego dystansu .. Połowa widzów bez maseczek .Brak słów .
Genialny występ!!! Polecam gorąco wszystkim, którzy chcą się dobrze bawić.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret