kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI - Bilety na kabaret

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. W tym roku Hrabi zyskuje pełnoletność - w 2020 mija dokładnie 18 lat od początku ich działalności! W czasie ich wizyty w Lublinie możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie – kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.

Czesław Jakubiec to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, Czesław Jakubiec

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

No po prostu chce jeszcze raz 😃😃😃
Występ świetny. Głoś Pani Joasi taki, że momentami ciarki mnie przechodziły. Nagłośnienie? Hm, zbyt głośno? Nie wiem, ale części dialogów, tekstu zwyczajnie nie zrozumiałam....a to raczej nie jest na plus
Szyjaudawałażyrafę 28.09.2021 18:26
Występ fantastyczny. Zabawa do łez. Świetny kontakt z artystami.
Świetny występ
Z kabaretem HRABI jak zwykle wspaniała zabawa.
Choć na widowni same Słowianki to na scenie Aryjki godne Sztaudyngera. Świetna zabawa zwłaszcza gdy się jeszcze zostało wciągniętych w skecz. Hrabi jak zwykle daje radę bez przeklinania i polityki. Będą tak samo bawić i za 100 lat czego im życzymy! :)
Co tu dużo mówić, świetni jak zawsze! Sala nieco ciasna, ale rozumiem, że wybrana ze względu na akustykę. Polecam :)
Za mało miejsca na podziw :)
Klasa humoru jak zwykle
Zaskoczenie, zawsze nowy temat. Moja wrażlwość muzyczna jest ograniczona, ale wykonanie arii przez członków kabaretu w pełni profesjonalne ( chyba mieli korepetycje u Pana Jakubca). Zasłużone brawa
Najwyższa jakość w tej półce Sztuki. Smak. Wyczucie. Brawo! Kreacje Joanny the best :) Muzyka top! W moim odczuciu program jednak mógłby mniej albo wcale "jechać" po istotnych dla katolików kwestiach jak spowiedź czy wierność małżeńska. .... Tu miałem pewien niesmak... W dawniejszych "Potemach" było pod tym względem lepiej. Gratulacje dla Czesława za piękny głos i humor. Czekamy na następne programy :) :)
Supeeeeer!!!!!!!
Agata Bąkowska-Mickiewicz 28.09.2021 08:57
spektakl śmieszny, ale niestety momentami wplatane są "stare" żarty. Finałowa opera polarna - mistrzostwo:-)
Występ genialny. Dawno się tak dobrze nie bawiłem jak wczoraj. Joanna Kołaczkowska klasa sama w sobie. Wyszliśmy po występie pełni pozytywnych emocji i popłakani ze śmiechu.
świetna zabawa:) na żywo dużo lepszy odbiór niż w tv :):)
Hrabi jak zawsze w świetnej formie. Współpraca z Czesławem Jakubcem to strzał w dziesiątkę. Mam nadzieję, że będzie kontynuowana. "Opera polarna" boska! POLECAM WSZYSTKIM GORĄCO!!!!!!
Śmierć i agonia!😀
Wspaniały występ. Asia jest świetna i nie tylko ona. Hrabi trzyma poziom od lat i stawia poprzeczkę wysoko.
śmiałam się cały wieczór, polecam
najlepszy kabaret Hrabi wraz z Czesławem Jakubcem
Występ był rewelacyjny. Uwielbiam Hrabi a szczególnie Boską Kołaczkowską. Nie zawiodłam się. Wielkie dzięki.
Skecze są świeże, ciągle dopracowywane i dopieszczane. Ten spektakl kabaretowy jest świetny, a dodatkowo z każdym kolejnym obejrzeniem smakuje lepiej - po 8 razie coś o tym wiem. Polecam miłośnikom opery, ale też tym, którzy tak, jak ja nie są wielkimi fanami tej formy teatralnej. Może was też przekonają, że opera nie jest taka straszna, w końcu muzyka poważna, nie musi być poważna :D
jak zwykle zdrowy śmiech, a nie rechot.
Występ udany, całkiem długi (prawie dwie godziny bez przerwy) program ciekawy i uderzający w trochę inne tematy niż Hrabi częstował do tej pory. Duży plus za interpretację znanych tematów operowych, a Pan Jakubiec klasa sama w sobie, super ze współpracujecie!!! Jak dla mnie ciut za mało gry mimicznej, w której jesteście Mistrzami, ale ogólnie super spędzony czas. Aula w Poznaniu niby ładna, niby nowa, a krzesła to masakra. Bardzo niewygodne, duży minus dla tego miejsca.
Jak zawsze, dowcipy na wysokim poziomie i pełen profesjonalizm w każdym zakresie, a stroje w głównej Arii na wypasie...:)
Byłam wczoraj,jeszcze jestem pod wrażeniem
Ten kabaret niezmiennie prezentuje najwyższy poziom. Zawsze dobra zabawa i świetna atmosfera. Tak trzymać! Dziękuję 😊
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret